Lista ocen Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~teleturbisie
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
dużo napchane wyposażenia więc ma się co psuć.najbardziej banalna rzecz osłonki głośników zamontowane za nisko i narażone na kopnięcia- wszystkie popękane a ja tylko słyszę podczas wysiadania pasażerów : Oj! Sorry. Szwankuje elektryka szyby, centralny(pilot nie działa wogóle) podświetlenia deski, regulacja wysokości świateł itp
~Piotr z Bielska-B
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem dość niechlujny i czasem drobiazgi mi nie przeszkadzają. A jest ich kilka. Przestała działać regulacja świateł, zegarek pokładowy ma zepsuty wyświetlacz, nie da się zamknąć auta od strony kierowcy.
~rudi z kwidzyna
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
drobiazgi to;łożysko w piaście,końcówka drążka, siatka na wydechu,tłumik,czujnik stopu,przewody podciśnienia,żarówki,klocki hamulcowe,itp. drobiazgi mnie dobijają, zawsze coś...
~fox
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto w zasadzie niezawodne,ale kilka drobiazgów może napsuć krwi.Taka pierdołka ja winda koła zapasowego to największa porażka tego auta.
~mir51@vp.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Słaba elektryka /drobiazgi/ podświetlenie osprzętu,wewn.oświetlenie,ŁAMIĄCA SIĘ IZOLACJA NA WIĄZCE DO TYLNEJ KLAPY-powoduje brak centralnego i zwarcia.
~Adam
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Spojler pod przednim zderzakiem w zimie zostawiam w domu aby go nie zostawić w zaspie. (jeden zostawiłem).
~roman
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
po tylu latach co pewiem czas trzeba coś poprawić ale nie jest źle
~himas@op.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
NIE MIAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW prócz kratek od głośników które koszt.w serwisie 16 pln
~Galaxy 1,9 TDI
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto nie liczac elementow eksploatacyjnych bezawaryjne.

Usterki Ford Galaxy I

Ford Galaxy I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtas
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
brak usterek,no moze spalona żarówka w stopie:-)