Lista ocen Ford Galaxy II (46) - Ergonomia

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bercik
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
PLUSY: duże schowki w drzwiach, rozkładane stoliki, schowki w desce z przodu, kieszenie w fotelach, możliwość manewrów fotelami w drugim rzędzie, regulacja foteli tylnich, tempomat na autostrady i długie trasy - super sprawa - nie boli prawa noga. Wszystko bardzo dobrze poza umiejscowiemiem sterownika do klimy (bardzo nisko przy gałce biegów) - regulowanie klimatronika podczas jazdy jest bardzo niebezpieczne, bo trzeba oderwać wzrok i...
~Wojtec
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Za mało schowków, przydałby sie obrotowe fotele z przodu, ale ogólnie stylistyka mi się podoba i fordzie jest wg mnie ładniejsza niż w Sharanie czy Alhambrze. Niemiecka prostota z siekiery cięta, nowocześnie wyglądająca i ogólnie miła dla oka, szczególnie, gdy jest w odcieniach szarości czy beżu. Położenie regulacji klimatronica z VW jest fatalne, jadąc trzeba bardzo uważać manewrując, bo trzeba bardzo oderwać wzrok i skupić się na dole...
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko jest na swoim miejscu.Schowkow nie brakuje.Podstawki na kubki moim zdaniem sa w zlym miejscu poniewaz sa nad radiem, ale to moje spostrzezenie.A cha i wlacznik swiatel awaryjnych powinien byc blizej kierowcy(wersja "Anglik").Ale ogolnie jest dobrze nie ma problemu ze znalezieniem czegos co nam jest potrzebne w danym momecie.
~Mateusz
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Dwa uchwyty na kubek z przodu, półki wbudowane w desce rozdzielczej dwa osobne podłokietniki, duża ilość kratek nawiewu, brakuje chyba tylko podłokietnika z tyłu lecz można go zrobić opuszczając oparcie środkowego fotela z tyłu. Z tyłu są kieszenie w fotelach wraz z półkami co sprawia że auto jest świetne na dalekie podróże.
~Przemek
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Wszystko na swoim miejscu. Zadnych rewolucji ale jest gdzie wlozyc okulary portfel napoje a nawet schowac nawigacje. 3 schowki w przodu po 2 w drzwiach a takze kieszenie w tylnych drzwiach, stoliki w fotelach schowek w 3cim rzedzie siedzen. 3 gniazda zapalniczki. Mozna ladowac PSP telefon i podlaczyc navi.
~Jacek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Przyczepić się można jedynie do tego, że pedały są dosyć blisko kierowcy w porównaniu z kierownicą. Jestem dosyć wysoki i czasem ciężko znaleźć odpowiednią pozycję, ale ten problem mam w większości samochodów. Znowu dla mojej żony jest idealnie, ale i tak ona więcej nim jeździ.
~kluczyn7
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
wszystko na swoim miejscu. dużo schowków, możliwość pobawienia się w przekładanie siedzeń. jest ich w końcu 7 ale polecam albo 5 z bagażem lub 6 dla przejazdów. 7 miejsce rezerwowe ale nie ma jakiś specjalnych przeciwwskazań żeby go nie montować. po prostu idealny na 6 osób.
~Galaksiak
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Denerwuje mnie nisko umieszczona konsola klimatronic, utrudniona obsługa w trakcie jazdy. Do reszty nie ma zastrzeżeń, wszystko na swoim miejscu, łatwodostepne.
~Tomek
Van 2.8 V6 204KM 150kW
Wszystkie gałeczki i przyciski na swoim miejscu, dobrze rozplanowane schowki, do życzenia pozostawia trochę jakość wykonania zawiasków, potrafią się popsuć

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kluczyn7@vp.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Kupa, kupa miejsca. Naprawdę można spokojnie zabierać rzeczy z których nawet nie skorzystamy podczas wyjazdu. Bez problemu się zmieszczą.