Lista ocen Ford Galaxy II (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
To samo auto co Sharan tylko tańsze. Chyba że zależy komuś na emblemacie VW. W porównaniu z Espace czy Chryslerem Ford wychodzi jeszcze taniej. Espace jest mniej podatny na korozję bo dużo w nim aluminium i plastiku, ale za to ma awaryjną elektronikę , zaś Chrysler dużo większy, a za to nie ma oszczędnego diesla i części są drogie. Auta typu S-Max, Grand Scenic, C4 picasso, dla mnie odpadają ze względu na zbyt małe fotele w ostatnim rzędzie....
~ufoludek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
dzsiaj 2011r to auto jest warte od 20 do 28tys zł kupując je licz na wydatek od 3 do 6tys zł dlaczego? w zamiennikach sprzegło 2masa ok 2-2,5tys, rozrzad 1,3-1,6zł, zawieszenie 800zł, turbina 1-2,5zł, pompowtyrski 1-1,6 zł skrzynia 1-2zł prosty rachunek i bardzo dobry samochód, stac Cie albo nie wybór należo do ciebie ja polecam. Naprawi Ci każdy mechanik od VW, wszyscy sie znaja i diagnoze postawią ale do napraw szukaj kogos zaufanego i...
~Galaksiak
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto oferuje dużo. Co do ceny to mogłbym za to mieć może nowsze, mniejsze auto ale nie dało by tyle przestrzeni dla rodziny. Dla mnie dobre auto ale za dobre trzeba troche zapłacic. Nie sugerować sie cenami zajeżdzonych szrotów u handlarzy z Płocka czy Gniezna.
~vacekw@op.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Kupiłem ten samochód w lutym 2008 (czyli 4 letni). Stosunek jakości do ceny jest wręcz doskonały. Utrata wartości to 6 tyś. PLN na rok, czyli nie tak dużo. A jak radocha to tylko można się spytać moich dzieci i portfela:)))
~Stary kierowca
Van 2.0 i 116KM 85kW
auto dobrze trzyma cenę gdy kupowałem nowego to francuska konkurencja nie była wcale tańsza a teraz żabojady z tego samego rocznika są nic nie warte a mój jakoś się trzyma
~Bercik
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Chciałem kupić Toyotę Previa, ale znaleźć używany egzemplarz w dobrym stanie i akceptowalnej cenie jest bardzo trudno. Rozważałem Hyundaya Trajet, bo tani i chyba mniej awaryjny.
~greenkivi@o2.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto jest warte kazdego grosza , w salonie nie bylem taki przekonany ,ale teraz juz wiem ze jest :) choc cena mala nie byla ok.120 000zl to auto polecam bardzo goraco.
~Mir
Van 2.0 i 116KM 85kW
za drogi ceny są z kosmosu myślałem że jest to czymś spowodowane ale to chyba przez pokrewieństwo z VW inaczej nie umiem tego wytłumaczyć
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Za ta cene samochod godny uwagi.Napewno VW Sharan ma lepszej jakosci plastiki czy wykonanie ale jest drozszy zwlaszcza z takim wyposazeniem.

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto kupione było za 10 tysięcy, teraz jest warte 7 tysięcy ale uważam że stosunek jakości do ceny jest zadowalający.