Lista ocen Ford Galaxy II 2.0 i 116KM 85kW 2000-2006 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stary kierowca
Van 2.0 i 116KM 85kW
sporo pali no i silnik nie lubi gazu u mnie po zagazowaniu 2 razy robiłem głowicę pierwszy raz po 80tkm drugi raz po 60tkm jak już robi się głowicę trzeba wymienić łańcuch rozrządu więc koszty spore jak do gazu to sharan albo alhambra bo mają inne silniki VW które lepiej tolerują gaz a w dodatku podobno mniej palą ale gdy kupowałem mojego forda nowago w salonie to nie myślałem o gazie
~Fordziak
Van 2.0 i 116KM 85kW
spalanie takie jak można się spodziewać w vanie z silnikiem benzynowym minimalne średnie to jazda bez szaleństw jedna trzecia miasto reszta trasa bez autostrad na autostradzie ponad 10 zawsze zagazował bym go ale fordy za tym nie przepadają podobno sharan i alhambra palą trochę mniej bo mają silnik vw a nie forda ale nie wiem ile w tym prawdy
~Kalor
Van 2.0 i 116KM 85kW
Pali 14 litrów , opony typu c są drogie ( inne też pasują ale są mniej wytrzymałe a do tej masy trzeba konkretów ). Części też są drogie prawie 200 za kable to wariactwo cewka zapłonowa też 200 , przednia szyba 600 oczywiście używana.
Van 2.0 i 116KM 85kW
przy delikatnej jeżdzie do przeżycia ale jak się depnie to powstaje wir w baku
~Mir
Van 2.0 i 116KM 85kW
trochę pali no ale kawał auta