Lista ocen Ford Galaxy II 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2006 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
To samo auto co Sharan tylko tańsze. Chyba że zależy komuś na emblemacie VW. W porównaniu z Espace czy Chryslerem Ford wychodzi jeszcze taniej. Espace jest mniej podatny na korozję bo dużo w nim aluminium i plastiku, ale za to ma awaryjną elektronikę , zaś Chrysler dużo większy, a za to nie ma oszczędnego diesla i części są drogie. Auta typu S-Max, Grand Scenic, C4 picasso, dla mnie odpadają ze względu na zbyt małe fotele w ostatnim rzędzie....
~ufoludek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
dzsiaj 2011r to auto jest warte od 20 do 28tys zł kupując je licz na wydatek od 3 do 6tys zł dlaczego? w zamiennikach sprzegło 2masa ok 2-2,5tys, rozrzad 1,3-1,6zł, zawieszenie 800zł, turbina 1-2,5zł, pompowtyrski 1-1,6 zł skrzynia 1-2zł prosty rachunek i bardzo dobry samochód, stac Cie albo nie wybór należo do ciebie ja polecam. Naprawi Ci każdy mechanik od VW, wszyscy sie znaja i diagnoze postawią ale do napraw szukaj kogos zaufanego i...
~vacekw@op.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Kupiłem ten samochód w lutym 2008 (czyli 4 letni). Stosunek jakości do ceny jest wręcz doskonały. Utrata wartości to 6 tyś. PLN na rok, czyli nie tak dużo. A jak radocha to tylko można się spytać moich dzieci i portfela:)))
~Bercik
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Chciałem kupić Toyotę Previa, ale znaleźć używany egzemplarz w dobrym stanie i akceptowalnej cenie jest bardzo trudno. Rozważałem Hyundaya Trajet, bo tani i chyba mniej awaryjny.
~Mateusz
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto kupione było za 10 tysięcy, teraz jest warte 7 tysięcy ale uważam że stosunek jakości do ceny jest zadowalający.
~joanna_sz
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Należy podkreślić, że egzemplarz szemrany. Z perspektywy czasu widać, że bity był jak nic.
~d333
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
szczególnie jeśli się trafi na używany egzemlarz, o który dbali poprzedni właściciele.
~Grigora
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Mogłoby być tansze ale za jakość się płaci.Jeździłem wcześniej Mondeo ale Ford bije go w każdym calu
~brog
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
dobra jakość wykonania pozwala go długo użytkować, ale usunięcie niektórych awarii jest kosztowne

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Jeżeli chodzi o używany, a Galaxy III to całkiem inna konstrukcja.