Ocena kierowcy - Ford Galaxy II

Grzegorz Latos z Kraśnika, 18 lat temu
Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2004
Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Od samego zakupu mialem problemy: najpierw oszukano mnie w FORDZIE W JANOWIE LUBELSKIM ZE DOPOSAZENIE TREND X = GHIA X, PO CZYM STWIERDZONO ZE PRZECIEZ POWINNIENNEM WIEDZIEC CO KUPUJE W PRZECIAGU 7 MIESIECY BYLEM 8 RAZY W SERWISIE, DOSLOWNIE PO 500KM PO PIERWSZYM PRZEGLADZIE TYLNE LOZYSKA "WYLY" I MUSIALEM PRZYJECHAC DO SERWISU NOVA W LUBLINIE 3 RAZY ABY W KONCU "FACHOWCY USLYSZELI" ZE FAKTYCZNIE SA DO WYMIANY KIEPSKIEJ JAKOSCI PERSONEL I GDYBY NIE TO, TO WSZYSTKO TO SAMOCHOD BYLBY CALKIEM NIEZLY
przed zepsuciem sie calkiem niezle
troche "krotkie" biegi ale calkiem dobrze
nawet obciazony jest ok - na zakretach troche trudno sie go prowadzi
przod dobrze, tyl gorzej
wszystko dobrze tylko komputer ma za malo funkcji (np. brak poziomu oleju)
w zimie kopci strasznie dodatkowa nagrzewnica a spaliny dostaja sie do wnetrza kabiny - nagrzewnica oraz podgrzewanie szyb wlaczaja sie automatycznie - a kogo ja prosilem aby mi sie szyby nagrzewaly w garazu bo jest 4 stopnie pow 0??Co za uczony to wymyslil?
jest ok
prawie ok
jak na takie duże auto to pali 7,8/100km tylko na autostradzie pow 130km/h "pije" nawet 15km/100km - jak na disel-a to za duzo
na pewno jest to dobry samochod ale moj model jest do kitu - a obsluga fatalna nikomu nie zycze takiego auta
lakier bardzo zlej jakosci - bardzo latwo sie rysuje, doslownie kartka papieru! - w serwisie tlumacza to lakierami ekologicznymi - ja natomiast wszystkim co tak mowia zycze takiego auta jak ja mam to wtedy sie przekonaja. Dziury w tapicerce wyciete nozycami pod siedzeniami zamiast schowkow, latwo rysujaca sie przednia szyba, miechanik w serwisie urwal mi schowek i nie naprawil, przod trzeszczy - za 118tys naprawde mozna cos lepszego kupic
ja juz nie moge - robilem lozyska, oczywiscie polerowalem zarysowania, w ubieglym tygodniu w serwisie forda NOVA w Lublinie przy al Krasnickiej odmowili mi w serwisie naprawy samochodu tlumaczac sie ze nie maja czesci - samochod nie ma mocy tak jakby turbo nie dzialalo a oni mi "kadza" ze to skrzynia biegow. Na moje niezadowolenie "doradca" odpowiedzial mi aby sobie dal ukrasc ten samochod! Drodzy internauci czy ktokolwiek slyszal takie wypowiedzi??! - W centrali forda w Warszawie kazano mi sie udac do innego serwisu - ZERO REAKCJI - a kto mi zwroci pieniadze za poswiecony czas i pieniadze??Nie kupujcie tego auta

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 130KM 96kW [l/100km]

8,8