Lista ocen Ford Granada II Kombi (15)

~Krzysztof Maj kmaj@cherry.ath.cx
Kombi 2.5 D 69KM 51kW
Najwyższy komfort jazdy (lepszy niż w Mercedesie), dopracowany każdy szczegół. Jednakże w samochodzie tej klasy nie powinny zdarzać się awarie takie jak te, które opisałem w punkcie 11. Prawdopodobnie ze względu na większą awaryjność przegrał z Mercedesem, którego był bezpośrednim konkurentem. Przejeździłem nim 230 tys. km w latach 1984-1991 i było to najbardziej komfortowe auto jakim kiedykolwiek jeździłem.
~radek
Kombi 2.3 112KM 82kW
duży wygodny niezawodny i co najważniejsze tani czego wiecej chcieć
~41373948@pro.onet.pl
Kombi 2.3 112KM 82kW
Samochód jest bardzo dobry,przestrzenny bezpieczny, zawieszenie niezawodne jedynie sprężyny. Bardzo dobry w prowadzeniu dorze trzyma się szosy. to mój trzeci samochód automat, skrzynia niezawodna jezeli sie o nia dba i wymienia olej. Niestety już sprzedałem bez problemu.
~cassius1161
Kombi 2.3 112KM 82kW
piekna linia nadwozia zalezy od gustu ale o gustach sie nie dyskutuje dla mnie nie ma innego piekniejszgo samochodu oprucz sorpio tgo nowego
~Kaziu
Kombi 2.3 114KM 84kW
Samochód na długie trasy doskonały, kierowca i pasażerowie się nie męczą. Dobra sypialnia (na krótko) dla dwóch osób. Po prostu super.
~Maciekgg5136587
Kombi 2.8 135KM 99kW
Najlepszy ze starych samochodow, szkoda ze juz ich nie produkuja........
~Szost
Kombi 2.0 105KM 77kW
mam Granata - kombi 2 lata ,kupiłem go za 5 stów ,zrobiłem drążek i łożyska z przodu ,uszczelke pod głowicą i uszczelniacze , wmontowałem gaz i jeżdże , robie ok 10000 km rocznie . Moja ocena - Granada jest dużą mocną bryką , porządne zawieszenie i prosty mocny silnik,w środku b.wygodny.Woziłem nim pralki, szafy i lodówki.Jak byłem wymieniać olej to zebrało się konsylium mechaników żeby popatrzeć na zawieszenie bo takie widzieli w...
~jajowaw
Kombi 2.8 135KM 99kW
co do ogrzewania to jest lepiej niż w autach nieco nowszych (Wentylacja i ogrzewanie)
~bleki@neostrada.pl
Kombi 2.0 105KM 77kW
biorąc pod uwagę lata produkcji w porównaniu do innych samochodów z tych lat wypada doskonale.
~radzoo@space.pl
Kombi 2.3 107KM 79kW
fotel bujany i łóżko wodne w jednym. Dziewczyny doceniają (Układ jezdny)
Ford Granada II Kombi