Oceny Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW 2018-2020

Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW 2018-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW 2018-2020

~PAWEŁ
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Niezle wyglądające małe plastikowe autko, dobrze wyciszony w porównaniu do ibizy nad którą myśleliśmy. Zawieszenie typowo miejskie miększe od fiesty co przekłada się na komfort miejski szczególnie na osiedlu gdzie problem z parkowaniem, czesto trzeba przejechać przez krawęzniki i nie ma problemu, duży prześwit, koła 15 o wysokim profilu. Jako drugie auto dla żony idealny, zwinny cichy mało pali. Jedyny mankament wysoko osadzona tylna szyba...
~KaczkaPlus
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Po roku użytkowania mogę stwierdzić, że zakup tego auta ma sens. Ford Ka z plusem doskonale sprawdza się tam, gdzie go najczęściej użytkujemy, czyli na obszarze miejskim. Zdarzyło mi się też wybrać tym autem na weekendowy wypad w góry i też dało radę. W tej cenie ciężko o coś lepszego. Przeglądając forum i inne wpisy odnoszę wrażenie, że większość właścicieli 4-drzwiowego Ka jest zadowolona z zakupu.
~Cik
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Dobra relacja wyposażenia do ceny, chociaż gdyby nie upust z cennikowego 51550 na 42900, to chyba 5 gwiazdek by nie było. Jak za takie pieniądze, to rozsądne auto.
~arek_frydrych
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Małe miejskie autko ma wszystko to co potrzeba.
~gość
Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting