Lista ocen Ford Ka I (68) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BykuAllmighty
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Na niskich obrotach we wnątrzu jest w dośc cicho. Powiedziałbym nawet, że jestem zaskoczony natężeniem dźwięku w samochodzie, nawet w czasie gwałtownego przyśpieszania(tzn. wkęcanie na obroty, bo przy 60KM o przyśpieszaniu nie mozna powiedziec że jest gwałtowne), jest satysfakcjonująco. Tzn. jest głośno, ale można to znieśc. Dotychczas nim nie jeździłem powyżej 120km/h, więc z hałasu jaki wywołuje wiatr nie zdam sprawozdania.
~Gąska
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Głośno. W lecie przy otwartych szybach i dużej prędkości - masakra. Przy zamkniętych - znośnie. Jednak, gdy auto spełnia swoje przeznaczenie, czyli jest autem miejskim - w środku jest cicho. Gdy się jeździ autostradami... No, ale autostrady nie są jego docelowym przeznaczeniem.
~Diacon
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Słabe, zwłaszcza szum opon jest bardzo słyszalny, co przy dłuższej jeździe bardzo męczy. Silnik hałasuje ze względu na swoją konstrukcję jednak nie jest to natarczywe a przy maksymalnych prędkościach zagłuszają go opony i szum powietrza.
~Dock
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
W moim egzemplarzu wyciszenie raczej przeciętne, silnik jest słyszalny. Przy jeździe w mieście czy umiarkowanych prędkościach na trasie to nie przeszkadza ale już jadąc dłuższy czas autostradą z prędkością 130-150km/h staje się to męczące.
~Paweł K. 23 lata
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Silnik nie huczy w środku, no może gdy się jedzie ponad 130km/h, ale przy mniejszych prędkościach jeśli nie ma się problemu z łożyskami i ma się dobre opony, ja mam fuldy ecocontrol które są cichutkie to jest wewnątrz autka bardzo miło
~Cezorex
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Blacha cienka, obicia na drzwiach częściowe, więc wyciszenia praktycznie nie ma. Każdy stuk słychać, każdy element zawieszenia, nawet pracę sprężyn. Jedynie komora silnika jest bardziej wyciszona, ale też nie ma szału zupełnie.
~Eleyas
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Ze względu na jednostkę napędową w kabinie jest bardzo cicho, w trasie słychać tylko szum opon, silnika prawie wcale. Mimo że to miejskie auto trasy wcale nie są męczące.
~bocis
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Trochę za głośno przy większych prędkościach. Ale z drugiej strony ja jeździłem tym autem 150km/h i prowadziłem normalne rozmowy przez telefon ( z zestawem głośnomówiącym oczywiście.)
~KAŚKA
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
CIĄGLE COŚ TAM STUKA, OSTATNIO MYSLAŁAM, ŻE TO WINA TULEJEK ALE OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MA POTRZEBY ICH WYMIANY, TRZEBA WŁĄCZYĆ MUZYCZKĘ I JUŻ NIE STUKA :-)
Dziennik kosztów dla Ford Ka I
7,4
9,8
~Kamil
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Przy wyższych prędkościach słabe wyciszenie daje o sobie znać, ale w mieście praca silnika jest praktycznie niezauważalna.