Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW 1996-2002 (60) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Wiśniewski
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
No to po prostu jakaś kpina. Wcześniej czytałem ocenę jakiegoś gościa na temat tego auta, że miejsca w tym aucie jest sporo, szczególnie z przodu. No więc powiem tak - śmiech pusty mnie zdjął. Jak wspomniałem, jeżdżę autem jako kierowca i pasażer, głównie z przodu, chociaż parę razy z tyłu. No więc W ŻADNEJ konfiguracji ten samochód nie jest wygodny. To auto jest niedorzecznie mikre w środku! Wszelkie następne komentarze będę odnosił do tego...
~mgrze
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu dobrze z plusem ( w końcu szerokość Punciaka, Fiesty czt też Felci. Z tyłu też można w miarę wygodnie usiąść ( głębokie siedzenia ). Samochód na cztery osoby a nie tak, jak dużo mniejszy Cienias, na pięć ( po prostu żarty ) Punto i inne wynalazki tej wielkości powinny być właśnie na cztery osoby. Poniewa jeżdzę nim tylko ja ewentualnie z dzieckiem - miejsca mamy pod dostatkiem, nawet z dużymi zakupami.
~BykuAllmighty
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu dobrze, z tyłu osoby do 180cm, będą w miare siedziec, o ile osoba z przodu nie będzie miała więcej niz 175cm! Ogólnie samochodem się bardzo wygodnie jeździ. Co jak co, w czasach gdy ten samochód nie miał zbyt nowoczesnej konkurencji, należał do wyjątkowo przestronnych. Bagażnij ma pojemnośc 186l, a przy złożonych tylny siedzeniach(1:2) ok. 724l(do okien).
~Cezorex
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Tutaj zaskoczę wielu. Z przodu można rozsiąść się jak król, nawet przy 180cm wzrostu, oczywiście kosztem miejsca z tyłu. Konsola umieszczona tak, że komfortowo można ułożyć nogi na pedałach nie ocierając o środkowy most. Z tyłu bez problemu można wozić dzieciaki nie tracąc na komforcie.
~Adam
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Mam 190 cm i jest to jedne z niewielu aut, w którym swobodnie siedzę i o nic nie charczę nie wadzę albo szyba nie kończy mi się na czole. Rzadko siedzę z tyłu ale pasażerowie się mieszczą większych narzekań brak i tak uważam za sukces ze się ktoś za mną mieści.
~Gąska
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu miejsca bardzo dużo, tył, zwłaszcza gdyby tam usadzić wielkiego chłopa, mógłby narzekać. Ale umówmy się , nie jest to "rodzinne" auto, i chyba trzeba wystawić ocenę zgodną z przeznaczeniem :)
~Eleyas
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Całkiem przestronne autko jak na swoje gabaryty, z przodu nie ma na co narzekać, z tyłu tylko osoby do 180cm wzrostu gdyz brakuje miejsca nad głową. Ogólnie przestronność zadowalająca choć do ideału(renault twingo) trochę brakuje.
~dish
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu dużo miejsca dla przeciętnego kierowcy, dla mnie (190 cm) ciut za mało miejsca na nogi za kierownicą. Z tyłu standard dla tej klasy aut. Nie mieszczę się w przednim fotelu, nie istnieje trzymanie boczne-chyba,że kierownicy :)
~Karol
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Dla kierowcy i pasażera jest dużo przestrzeni , gorzej z tyłu dwoje ludzi siedzi ciasno jak na sedesach ! No ale to wkońcu miejski duw..z i pasażerowie podwózkę muszą przetrzymać niczym zatwardzenie !
~Karol