Lista ocen Ford Kuga I (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Kabina jest w miarę przestronna. I z przodu i z tyłu jest w miarę przestronnie. Jednak tylna kanapa to jest porażka - do dzisiaj się zastanawiam jak w XXI wieku można wyprodukować tak źle zaprojektowaną i niewygodną kanapę? Przednie fotele są ok, jednak siedziska mogłyby być trochę dłuższe, reszta jak najbardziej w porządku. Uchwyty na kubki, podłokietnik ze schowkiem, wszystko w bardzo dobrym miejscu, bardzo wygodnie. Bagażnik - po prostu...
~AurigA
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Fotele przednie małe, wąskie ale wygodne. W przypadku kierowcy kilkaset km trasy nie czyni spustoszenia w kręgosłupie i da się samodzielnie wysiąść z auta a nawet wyprostować bez pomocy osób trzecich. Inaczej jest z miejscem kaźni pasażerów tylnej kanapy - ciasno, ciemno i straszno. Z tej grupy (jako potencjalnych klijentow) Ford nie będzie miał pożytku. Jeżeli chodzi o bagażnik to rewelacji nie ma. Betoniarki nie przewieziesz ale taczkę już...
~olowiany
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Z przodu jest dobrze. Oczywiście fotele mogły by być nieco dłuższe /wzrost 190 cm/, ale w końcu jest to tylko kompaktowy suv. Z tyłu natomiast jest dość ciasno. Dla wyższych osób brak komfortu. 5 osoba również tylko teoretycznie się mieści i nie widzę możliwości podróżowania w 5 osób nawet na tylko nieco dłuższych trasach.
~Kmwolanin
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Z przodu pełen szyk komfort i wygoda z tylu trochę ciasno dla dorosłych osób ale tak jak w moim wypadku dla rodzin 2+2 naprawdę jest ok, zaznaczam tutaj ze całą rodziną jeździliśmy już fordem focusem mk1, oplem astra h gtc i peguotem 308sw i kuga nie dporównuje 308 Ale jest dobrze :-)
~J.P.
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wewnątrz wystarczająco miejsca. Siedzenia przednie dobrze są wyprofilowane i dopasowują sie do pleców. Żałuje że nie zamówiłem wersji ze skórzaną i podgrzewaną tapicerka. ( w zimie jest chłodno w ...) Auto bardzo komfortowe dla 4 osób. Jako pasażer lubię jeździć z tyłu - jest bardzo wygodnie.
~Piotr
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Z przodu jest ok ale z tyłu \"biednie\" - niestety dużo mniej miejsca na nogi niż we wszystkich autach, o których wspominałem na początku. Dość mał kufer 410 l (ze schowkami pod wykładziną) Auto dla rodziny z jednym dzieckiem - rodzina 2+2 oczywiście się pomieści ale bez odpowiedniego komfortu.
~Jurand
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeżdżę przeważnie sam lub z małoletnim synem to miejsca wystarczy. Siedzenie ma na max w dół a i tak za wysoko to nad głową mam przepaść a kurduplem nie jestem. Bagażnik w sam raz ale zamiast tych śmiesznych wytłoczek styropianowych mogła być zapasówka.
~Adik
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Dla kierowcy jest wystarczajaco miejsca ale pasazerowie tylnych siedzen czuja sie dosc dziwnie. Zbyt wysoka pozycja tylnych siedzisk i nisko opadajacy dach nie pozwala na komfortowe siedzenie osobom wzroscie 190c i powyzej. Z przodu miejsca bez zastrzezen.
~Darek
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Z przodu nie ma problemów nawet dla wysokich osób(mam 1.95 wzrostu).Gorzej z tyłu- kanapa jest zamontowana wyżej w stosunku do przednich foteli,co determinuje jej przeznaczenie dla dzieci lub dwoje mniejszych dorosłych.

Usterki Ford Kuga I

Ford Kuga I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~euromar.mariusz@vp.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jest dobrze, ale z tyłu mogło by być więcej miejsca dla pasarzerów, ale to moje zdanie ponieważ w poprzednim aucie miałem wiele miejsca więcej, ale mimo wszystko jest dobrze. Bagażnik jak dla mnie wystarczający.