Lista ocen Ford Kuga I (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marecki
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Trudno mi ocenic, bo poza naprawami gwarancyjnymi nic nie dokladalem. Jakość a cena. No cóż trzeba by porównywać auta podobnej klasy a Nissan Q nie jest rywalem bo nie dorównuje Kudze, Tiguan równiez gdzie diesel to normalny klekot a silniki benzynowe czesciej sie naprawia niz tankuje paliwo, CRV nie znam. Za cene ktora dalem w dilera jest zadowolony z jakosci. Oby dalej bez wiekszych usterek. Z pewnoscia bym go nie zamienil nawert po 3 latach...
~Dawid
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Poza trzeszczącymi plastikami większych minusów nie ma, a cena jest naprawdę dobra. Mój egzemplarz kosztował 105 900 PLN i nie żałuję tych pieniędzy, chociaż to auto to mimo wszystko bardziej zabawka i bulwarówka niż \"król bezdroży\". Można się nim pobawić, dalej zajedziemy niż Mondeo, ale na ostre tereny nie ma się co pchać, bo tutaj nawet nie ma możliwości pokombinowania z napędem.
~AurigA
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jakość wykonania. Tu Ford musi dalej pracować. Trzeszczące na mrozie plastiki, niskiej jakości tapicerka, czarne wnętrzności, łuszczące się kierownice, ruchome elementy karoserii (ale przyznaje uczciwie że żaden się jeszcze nie zgubił) to detale które które po minięciu początkowych zachwytów nieco irytują i pogarszają wizerunek marki.
~emarek@t.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Relatywnie świetnie. Mówią, że to samo co focus a drogie auto. Nie wierzcie bzdurom. Samochód jest wygodny, komfortowy, wysoki i prowadzi sie kapitalnie. I warto dołożyć. Focus przy nim to taczka i tandeta. A jak ktoś chce pchać w Kuge połowe rzeczy z domu to niech lepiej kupi wywrotke. Tu wystarczy box na dach i po sprawie. To tak w kwestii bagażnika.
~Patryk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Gdy go kupowałem był tańszy od Reanulta, Opla, Chevroleta, VW. Dostałem maksimum wyposażenia za niecałe 100 tysięcy, tego niestety nikt nie oferował. Do auta kubki i bardzo ładny wiosrek Mustanga. A na święta karta z życzeniami od sprzedawcy - Bemo Motors - Luboń pod Poznaniem. Mała rzecz a cieszy, takie drobiazgi budują bardzo pozytywny całokształt.
~olowiany
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Kuga okazała się najtańszym samochodem wśród kilku przetestowanych w tej klasie. Za niespełna 110 tys. złotych dostaliśmy samochód dobrze wyposażony /brakło tej opcji z kamerą i nawigacją/ i doposażony w dodatkowy komplet kół, hak, bagażnik rowerowy i różnego rodzaju dywaniki, wykładziny. Konkurencja nie miała szans.
~zadowolony:)))
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
kupiłem Kugę w marcu jeszcze po starej cenie i z upustem - za wersję titanium i dodatki za 5 tys.Całość za 89 tys. Dziś taka kosztuje około 107tys. Jestem bardzo zadowolony!!!! jeśli ktoś bierze w leasing to polecam znaleźć na allegro kugę i ze Szczecinka!!!Oni mają 6% upusty u forda więc będzie taniej.
~J.P.
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Auto wart jest swojej ceny ( ok. 96 tys.zł) Jakosc zadawalajaca,osiągi b. dobre, zużycie paliwa b.oszczędne Wyposażenie dodatkowe ( ESP, tempomat) sprawuje sie doskonale. Na trasie autostradowej - ok. 2000km spalanie ok. 6-6,5 l/100km
~Jurand
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Obecni ceny aut szaleją, stąd wysokie ceny aut używanych. Ja kupiłem pare miesiecy temu za 37 tys ale chciałem na max wypasie. W przypadku cena gdy było nowe a jakość to zdecydowanie za drogie w stosunku tego co oferuje.
~Andrzej
SUV 2.0 Duratorq TDCi 163KM 120kW
Na swojego forda dostałem duży upust w salonie, więc zapłaciłem za niego o wiele mniej, niż katalogowa cena - jestem bardzo zadowolony i jak najbardziej polecam ten model.