Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jeśli chodzi o wygląd, to daję 4,5 gwiazdki, buda całkiem stara, a wręcz przy nowoczesnym wzornictwie, wręcz starodawna, ale mi się taka podoba, nie jest taka metroseksualna, ani przejaskrawiona krzywiznami i obłościami. Bardzo ładny grill i światła do jazdy dziennej. 1,5 gwiazdki odejmuję jednak za drażniące zapóźnienia i oszczędności. 1) niestety tylko "zwykłe biksenony" o ledach, czy bi-ledach można pomarzyć. W 2018-19r. nawet mając na...
~ZenW57
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 176KM 129kW
Samochód swoimi wymiarami (L=452 cm) wyrasta poza klasę kompaktową w swoim segmencie i to się czuje na miejskich (projektowanych do niedawna na samochody wielkości 126p) miejscach parkingowych. Na szczęście są czujniki, kamera i automatyczne parkowanie, z którego nie korzystam bo co z tego, że ja zaparkuję na "znaczku pocztowym" a co z innymi kierowcami parkującymi z przodu i z tyłu? Nie ma szans żeby wyjechali bez zerwania zderzaka lub...
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto może się podobać. Nie ma tu fajerwerków stylistycznych jednak ma w sobie to coś, co przykuwa uwagę i sprawia że nie wygląda jak napompowany kompatk. Do tego lakier metalizowany (w moim przypadku Magnetic Grey) ma w sobie bardzo dużo metalizowanych drobin przez co w słońcu (czysty) wygląda na prawdę dobrze.
~Robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
wygląd już się opatrzył ale mimo to nie razi oczu. Ładny kolor z dodatkami ST-Line robi swoje. Wygoda wsiadania była podstawą wyboru suva choć przynosi to swoje ograniczenia-Mondim jeździłem po niemieckich autostradach zawsze między 180 a 210 km/h a Kugą to raczej będzie już znaacznie wolniej...
~Piotr
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
Lakier miękki. Czarny, mica black shadow (nie metalik, choć w salonie wówczas za dodatkową dopłatą) bardzo trudny w utrzymaniu i poddatny na rysy. Spasowanie elementów karoserii na dobrym poziomie.
~RE-FLEX
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Zdecydowanie na plus w stosunku do najnowszej generacji, która wygląda jak podniesiony Focus. Auto wygląda na dużo większe niż jest w rzeczywistości i zachowało jeszcze amerykański charakter marki
~Paweł
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Po 20 tyś sporo zarysowań. Czarny lakier ciężko utrzymać w czystości. Polecam zaraz po wyjeździe z salonu położyć ceramikę bo po 6 miesiącach trzeba było go korygować pod powłokę.
~DER
SUV Facelifting 2.0 Ecoboost 242KM 178kW
Jak karoseria. Bardziej podobała mi się chyba pierwsza wersja i szkoda, że projektanci poszli jakoś inaczej niż bym chciał w pomysłach. Ale to kwestia gustu.
~OLO OLEWNICZAK
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
Nieduży z zewnątrz a duży w środku, naprawdę jestem zszokowany jak Kuga się zmieniła w środku w stosunku do MK1.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga II SUV Facelifting
7,3
9,3
~robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
ładnie narysowana ,wciąż wygląda świeżo i bez udziwnień. Ładnie dobrane czarne zdobienia.
Ford Kuga II SUV Facelifting