Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Tu też raczej tylko i aż czwórka. Mam zwykłą wersję (choć wyposażenie Titanium), a nie ST Line, a przez to mam zwykłe zawieszenie, nieobniżone i nieutwardzone, co oczywiście daje większy komfort, ale również i większe bujanie na drodze, w tym zwłaszcza na gwałtowniejszych zakrętach. W ST line (jechałem w ramach jazd próbnych) rzeczywiście auto trzyma się drogi jak niejeden hatchback, zaś w każdej innej (cywilnej) wersji jest już gorzej. Ale...
~ZenW57
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 176KM 129kW
Jak chyba każdy współczesny Ford można go lubić lub nie ale o zawieszeniu trudno coś złego napisać. Bardzo często na zderzaku mam (taki styl jazdy w naszym kraju - niestety!) inny samochód do czasu najbliższego zakrętu (im ciaśniejszy tym lepiej). Ja z tego zakrętu wyjeżdżam a dopiero po 20-30 metrach mój prześladowca. Zaznaczam, że jadę zgodnie z obowiązującymi ograniczeniach prędkości.
~Jarek
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Układ jezdny uważam, że jest super. To jeden z większych plusów tego samochodu. Świetnie trzyma się w zakrętach mimo tego, że auto dosyć wysokie. Prowadzi się bardzo pewnie. Nierówności nie przenoszą się zbytnio na kierownicę a jednocześnie czuje się, że jast pełna kontrola nad samochodem.
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Kuga, jak na SUV'a, rewelacyjnie się prowadzi. Szybkie łuki pokonuje bez "pokładania" się na asfalt, układ kierowniczy jest bardzo przewidywalny, nie mamy wrażenia, że auto pływa. To na prawdę mocny element tego auta. Dodatkowo zawieszenie bardzo dobrze wybiera nierówności i pracuje bez zbędnych hałasów.
~Art_line
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Tylko plusy, nie jest to układ limuzyny, czuje się wszystko / wersja St-line/ ale to nie przeszkadza, może szorstki asfalt denerwuje / to się słyszy/ ale po normalnej drodze jest B. Dobrze. Jest coś ... co daje dużo przyjemności w prowadzeniu Kugi
~Robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
duże 18' felgi powodują ,że jest trochę twardo ale mimo to ,dzięki zawieszeniu jest komfortowo -na zimę zakupiłem 17' więc pewnie będzie naprawdę wygodnie. Prowadzi się typowo fordowsko czyli precyzyjnie i lekko.
~WoW
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Bardzo precyzyjne zawieszenie. Auto pomimo tego że jest wysokie, świetnie trzyma się drogi. Mam porównanie do Jeepa Renegade którym jeżdżę na co dzień i Kuga jest minimum dwie klasy wyżej.
~OLO OLEWNICZAK
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
doskonały, dobrze wybiera nierówności, brak przechyłów, tanie w naprawach- miesiąc temu wymieniałem końcówki drążków-bo delikatnie miału luz, najlepszy zamiennik TRW-koszt 65 zł.
~RE-FLEX
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Zawieszenie komfortowe, ale w wersji ST Line spodziewałbym się nieco twardszej charakterystyki, szczególnie podczas szybszej jazdy oraz w zakrętach
~Marek
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Posiadam wersje ST-Line wiec zawieszenie jest fabrycznie nieco twarsz i obnizone o 10 mm,dobry kompromis.
Ford Kuga II SUV Facelifting