Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZenW57
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 176KM 129kW
Licząc sterowane (regulowane) nawiewy w samochodzie Kuga jest bezkonkurencyjna. Jest ich w sumie osiem a wszystkich jest 10 + nawiew na podszybiu. Policzcie ilość regulowanych kratek nawiewnych w swoich samochodach... Wynikiem tego jest b. sprawna wentylacja samochodu w upały i chłodniejsze dni. Klimatyzacja działa jeszcze lepiej i szybciej niż Climatronic w Yeti, którą ostatnio eksploatowałem.
~robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
klimatyzacja i ogrzewanie sprawdziłem we wszystkich warunkach-działa bez zarzutu i jest do niej łatwy dostęp. Świetny pomysł to przycisk z funkcją 'min'-tzn.najniższa temp. nawiewu klimatyzacji oraz 'max'-czyli najwyższa temp.nawieu klimatyzacji na szybę czołową połączone z podgrzewaniem lusterek ,szyby tylnej i co najlepsze szyby przedniej.
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń. Klimatyzacja chłodzi bardzo szybko, grzeje również bez zastrzeżeń. Do tego podgrzewane fotele które już po kilku sekundach dają uczucie przyjemnego, otulającego ciepła. Dodatkowo NAJLEPSZA rzecz w Kudze - podgrzewana elektrycznie przednia szyba! Żaden lód jej nie straszny, a do tego nie porysujemy sobie szyby czołowej żmudnym skrobaniem.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
No dobra - tu dam 5 gwiazdek, może nieco na wyrost, ale ta niezliczona ilość wyjść wentylacyjnych naprawdę fajnie kieruje strumieniem nadmuchu. Poza tym inni piszą, że fajnie wieje, szybko chłodzi i prędko grzeje, to co będę gorszy - u mnie też.
~Jarek
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Klimatyzacja 2-strefowa automatyczna działa bardzo dobrze. Trzeba tylko pamiętać o wymianie filtrów co roku bo w zapylonym mieście filtr kabinowy potrafi się zapchać. Z drugiej strony przynajmniej nie wdycha się aż tyle tego syfu.
~Piotr
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
Super. Szybko jak na Diesla nagrzewa. Chłodzi jeszcze lepiej. W moim przypadku dodatkowo ogrzewana przednia szyba, kierownica i fotele (pakiet zimowy) - przy skórzanej tapicerce obowiązkowy.
~Właściciel Forda
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W chłodne dni po odpaleniu auta po 5 sekundach leci już ciepłe powietrze pewnie jest jakaś grzałka ale podoba mi się to rozwiązanie i grzania przednia szyba jeszcze nie testowałem ale pewnie będzie ok
~Amadeo_71
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Generalnie nie było jeszcze możliwości do testów w warunkach ekstremalnych, ale na "1" siedzenia całkiem dobrze grzeją, kierownica podgrzewana ok. sprawdzona.. Nadmuch w normie.
~Paweł
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Kuga po przejechaniu paruset metrów się nagrzewa, zasługa klap, do tego podgrzewane fotele i szyba przednia i zima nie straszna. Same plusy. Klimatyzacja też działa jak należy.
~Rb
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Automatyczna klima dwustrefowa, ogrzewanie przedniej szyby, foteli i kierownicy - nic nie brakuje :) Klima wydajna - lepsza niż w poprzednim aucie
Ford Kuga II SUV Facelifting