Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Pomimo tej nieszczęsnej szyby przedniej i ogromnych przednich słupków do przodu jest zadziwiająco dobrze, pomagają oczywiście czujniki przednie. Gwiazdkę muszę jednak odjąć za tą niespotykaną konstrukcję grubaśnego słupka A połączonego z pozbawionym minimum przepierzenia połączeniem lusterka z drzwiami. Robi się przez to ogromna "czarna dziura", która wchłania każdego oddalonego lub zgarbionego przechodnia. Na boki - standard. Do tyłu - jest...
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Trochę zbyt grube słupki A ograniczają znacząco widoczność z przodu podczas pokonywania krętych dróg. Duże lusterka oraz kamera cofania znacząco ułatwiają manewrowanie na parkingu. Jedyne co może drażnić to często odłączające się czujniki parkowania - przód odłącza podczas wrzucania wstecznego, tył podczas jazdy do przodu. Przy manewrowaniu w ciasnym miejscu trzeba raczej polegać na obserwacji otoczenia.
~ZenW57
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 176KM 129kW
Siedząc w suv-ie widzi się dalej i może więcej niż w limuzynie. To taka wyświechtana prawda ale tak jest w rzeczywistości. Lusterka wsteczne są duże i świetnie pokazują co dzieje się za samochodem. Samochód jest dobrze przeszklony stąd z wnętrza jest dobra widoczność. Tym niemniej słupki A z lusterkami przeszkadzają trochę w obserwacji otoczenia szczególnie na skrzyżowaniach.
~Jarek
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Widoczność bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Nie mam żadnych uwag. Może dlatego, że jestem dosyć wysoki ale generalnie regulacja fotela pozwala na znalezienie optymalnego położenia dla każdego kierowcy. Moja żona jest znacznie niższa ode mnie i też nie narzeka (a sporo nim jeździ) więc na pewno jest OK.
~Właściciel Forda
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Zaleta tego auta bardzo komfortowe zawieszenie i fotele normalnie rewelacja w długich podróżach zero zmęczenia naprzyklad oglądałem nowa Hondę hrv fotele po 10 minutach jazdy bolały mnie plecy i brak podparcia lędźwiowego. Dla mnie skandal. Ford to ma i pasazer również plus dla Forda
~Art_line
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wysoki poziom siedzenia daje 2x większą wdoczność na drodze ( w nocy - lotnisko, w czasie deszczu kierowca jest powyżej rozbryzgującej deszczówki), Oświetlenie /wg reklam coś samo zmienia/ jest cały czas B. Dobre. Długie światła przełączają się samodzielnie, dzienne też.
~Robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
bardzo dobra wokół a dzięki kamerze i czujnikom czuję się pewnie parkując.Lusterka odpowiednio duże i podgrzewane. Generalnie bryła i wielkość są takie ,że czuję się jak w Focusie na szczudłach.
~Amadeo_71
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Brakuje mi tyko zawieszenia pneumatycznego z S-MAXA, troszeczkę sztywne zawieszenie, szkoda że nie można za dopłatą zamówić...ale to niby suw zatem standard...Widoczność bardzo dobra.
~Piotr
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bez zastrzeżeń. Dodatkowo kamera, czujniki parkowania, Cross Alert System, System BLIS w lusterkach, wszystko działa bardzo sprawnie.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga II SUV Facelifting
7,3
9,3
~Suli
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Za grube słupki A, woda zbiera się przy lusterkach w deszczu, wycieraczki zostawiają po bokach pas brudu, trochę słabo z tym
Ford Kuga II SUV Facelifting