Ocena kierowcy - Ford Kuga II SUV Facelifting

Właściciel Forda, 4 lata temu
Silnik 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2019
Przebieg: 1 000 tys. km
Ford Kuga II SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Elastyczny cichy i mało pali
Auto fajne tylko trochę skrzypia plastiki. Ale pewnie jak w każdym innym samochodzie. Kabina jest super wyciszona. Fotele mega wygodne z pośród aut które oglądałem kia Hyundai Mazda Honda seat Ford bije konkurencję w 100 procentach. Nie ma żadnych szumów opon jak u innych producentów jest poprostu cicho aż chce się jeździć.
Silnik super jak na 150 daje super radę i jest podatny na chip tuning gorąco polecam
Działa perfekcyjnie lepiej niż w hondzie
Jeździ się dobrze jak autem osobowym przy dużo lepszej widoczności i komforcie prowadzenia.
Bez uwag ładna nie ma co się czepiać
Zaleta tego auta bardzo komfortowe zawieszenie i fotele normalnie rewelacja w długich podróżach zero zmęczenia naprzyklad oglądałem nowa Hondę hrv fotele po 10 minutach jazdy bolały mnie plecy i brak podparcia lędźwiowego. Dla mnie skandal. Ford to ma i pasazer również plus dla Forda
Wszystko na miejscu włącza się intuicyjnie jest bardzo dobrze
W chłodne dni po odpaleniu auta po 5 sekundach leci już ciepłe powietrze pewnie jest jakaś grzałka ale podoba mi się to rozwiązanie i grzania przednia szyba jeszcze nie testowałem ale pewnie będzie ok
Bez zastrzeżeń konsola trochę przednia rozbudowana ale to jest też atut tego auta że jest inna jak cała reszta aut. Miejsca jest dużo
Plus tego auta dlatego z pośród wyboru zdecydowałem się na to auto przy 160 na godzinę cisza jest super
Gwarancja 5 lat koszty utrzymania tylko serwis roczny ubezpieczenia i paliwo gdzie też pali jak dla mnie malo5. Liczę tu masę i gabaryty auta
Wersja st line mega duże wyposażenie i wykończenie najlepsza oferta na rynku konkurencja zostaje dużo w tyle
Narazie cisza nic się nie psuje
Zero usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 EcoBoost 150KM 110kW [l/100km]