Lista ocen Ford Kuga III SUV (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dużo przestrzeni z przodu super pozycja dla kierowcy i pasażerów, dużo możliwości regulacji foteli i kanapy. Nic nie uwiera w kolano, miękko wyściełany tunel środkowy klasa. W porównaniu do najnowszego Hyundai Tucson to nie bo a ziemia. Mam 179cm wzrostu w Tucsonie fotel opuszczony na sam dół a kolanem prawej nogi ocierałem o kolumnę kierownicy przy ustawieniu kolumny tak aby było wygodnie blisko najwyższego punktu. na dodatek narożnik...
~Andrzej ze Śląska
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Z przodu wiadomo, ok, z tyłu nawet po powiększeniu bagażnika jest mnóstwo miejsca. Dla pasażerów jest niesamowicie komfortowy, z tyłu możliwość przesuwania foteli jak i oparć + podłokietnik. Fotel kierowcy wygodny, nawet 10 godzin w trasie nie zrobiło na mnie większego wrażenia, ale muszę przyznać że że szukałem optymalnego ustawienia fotela dobry miesiąc :)
~Kris
SUV 2,0 EcoBlue 120KM 88kW
190 cm za kierownicą i 190cm pasazer za nim mieszczą sie z zapasem , nad głowami też dużo przestrzeni , kanapa tylna jeżdzi przód-tył, można pochylać oparcia kanapy - jest ok
~Kris
SUV 2,0 EcoBlue 120KM 88kW
~ZielnikPolski
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jest dużo przestrzeni i sporo schowków, dobrze zrobiona ładowarka na telefon, fotele z pełną regulacją i w mojej wersji z alcantarą o dziwo bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.
~Mikołaj
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
nawet 2 metrowiec spokojnie się mieści. To jest jedno z tych aut które wydaje się małe z zewnątrz a obszerne w środku.
~Andrzej
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca w kabinie, przesuwana tylna kanapa to dodatkowy atut, gdy brakuje nam miejsca w bagażniku.
~Marcin
SUV 2.0 EcoBlue MHEV 150KM 110kW
Tu nie ma zastrzeżeń - miejsca mnóstwo. Bagażnik trochę za mały, choć plus za przesuwaną tylną kanapę, która zwiększa pojemność kufra.
~Roman
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Fotel kierowcy ustawiony na minimum wysokości ponieważ mam 182cm wzrostu-podsufitka bardzo blisko.
~Tomek
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
A aucie tego gabarytu miejsca jest naprawdę sporo, a jeszcze jest możliwość regulacji tylnych foteli.
Ford Kuga III SUV