Lista ocen Ford Kuga III SUV (20) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 2.0 EcoBlue MHEV 150KM 110kW
Wysoka kultura pracy, cichy, oszczędny. Technologia miękkiej hybrydy jest dość bezpieczna. Mało pali. Na testach jeżdziłem także Ecoboot 1.5 i nie polecam - to za słaby silnik do tego auta. Za to Ecoblue 2.0. mhev spisuje się świetnie!. Wysoki moment obrotowy (370 Nm) daje poczucie bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu i wielką frajdę w prowadzeniu.
~Roger
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Silnik żwawy, nie czuć że to 3 cylindry, spodziewałem się że nie będzie się pocił pracując w takim aucie. Jedynie ale mogę mieć do systemu start-stop, przy odpalaniu za bardzo szarpie autem konkurencja w postaci hyundai robi to lepiej. Przy przełączeniu trybów jazdy znaczna różnica w reakcji na gaz
~Kierowca Forda
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jeśli chodzi o moc i moment - rozsądnie minimum. Płaski teren auto sobie radzi. W terenie z podjazdami dają o sobie znać braki mocy. Okropne brzmienie zimnego silnika. Jeśli trzeba więcej mocy w krótkim czasie słychać że to 3 cylindry - brzmi jak kosiarka.
~Kris
SUV 2,0 EcoBlue 120KM 88kW
1,5 TDCI , 120 kM , 300Nm - bardzo przyzwoita dynamika , bo wysoki moment obrotowy , średnie zużycie paliwa oscyluje wokół 5 l/100 , na autostradzie (w Niemczech) prędkości przelotowe 160-180 - bez wysiłku
~Kris
SUV 2,0 EcoBlue 120KM 88kW
~Roman
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto kupiłem dla rewelacyjnego silnika Ecoboost 1.5l Forda,który miałem w poprzednim pojeździe i tu się nie zawiodłem.Zużycie paliwa jest mniejsze niż podaje producent.
~Andrzej
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Obawiałem się, że 150 koni i silnik 3-cylindrowy o pojemności 1,5 będzie to za mało dla takiego auta, ale jest lepiej niż się spodziewałem
~Andrzej
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jeździ się jak dieslem, bardzo podobne doznania. Spalanie na poziomie 7,6 na 100 km, w cyklu 70% miasto (Trójmiasto) 30% drogi krajowe i autostrady.
~MarekMarecki75
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Bez uwag. Jak to diesel na zimno (mówimy o czasie zimowym) troszkę głośny ale poza tym nie mam żadnych uwag.
~Tomek
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
190KM 400NM robią robote. Przy ustawieniu skrzyni w tryb sport banan na twarzy szybko się pojawia.
Ford Kuga III SUV