Lista ocen Ford Kuga III SUV (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Układ jezdny precyzyjny, dla mnie troche za twardy ale mam wersję ST line. Wcześniej jeździłem Citroenem c5 x7 na zwykłym zawieszeniu.Precyzja prowadzenie bardzo wysoka. Przetestowałem na górskich krętych drogach przy pełnym obciążeniu. Nie najlepiej niweluje poprzeczny nierówności nawierzchni. W porównaniu z poprzednią wersją Kugi jest gorzej w moim odczuciu. Starsza Kuga prowadzi się jak osobówka a nowa jak suw. Może to tylko moje odczucie...
~Kierowca Forda
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ford - wiadomo, że prowadzenie jest perfekcyjne. Utwardzone zawieszenie świetne na równej drodze. Na polskiej dziurawce międzymiejskiej stan drogi daje się we znaki w kabinie - głośno
~Mariuszpp
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Tutaj muszę powiedzieć jak się zdazy że wszystko inne działa i nic nie irytuje, hamulce nie piszczą to można poczuć przyjemność z jazdy.
~Stryju86
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo poprawnie i przewidywalnie, naprawdę bardzo łatwo i przyjemnie prowadzi się to auto
~ZielnikPolski
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wersja ST Line X jest trochę mniej komfortowa ale za to świetnie sprawdza się podczas dynamicznej jazdy
~KW23
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Uważam, ze idealnie zbalansowany pomiędzy komfortem a twardością - dzięki temu niezbyt buja na zakrętach.
~Marcin
SUV 2.0 EcoBlue MHEV 150KM 110kW
Przyjemnie się prowadzi, nie buja na zakrętach, zawieszenie bardzo dobrze zestrojone.
~Roman
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Stuki i klekotanie zawieszenia podczas jazdy po nierównościach
~MarekMarecki75
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Ty jak na Forda wzorowo, autko jest w wersji ST i prowadzi się pewnie.
~S1 Bolec
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Precyzyjny ale zawieszenie za twarde. Brak komfortu w porównaniu z mondeo
Ford Kuga III SUV