Ocena kierowcy - Ford Kuga III SUV

ZielnikPolski, 2 lata temu
Silnik 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2020
Ford Kuga III SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2019-2024 - Oceń swoje auto
Silnik : Miałem pewnie jak każdy obawy że ten silnik jest za mały do tego auta i za słaby. I się zdecydowanie pomyliłem.
Po kilku miesiącach jazdy tym autem mogę wystawić tylko jedną ocenę - 5 gwiazdek lub 10/10. Nie mam z Kuga Mk3 żadnych problemów - po przebiegu 23,5k jest jak od zakupu. Szczególnie trzeba pochwalić okres zimowy. Zero stresu. Auto zamarżnięte pod blokiem nie garażowane. I poprostu zero problemu i pełny komfort. Wszystko ogrzewane co trzeba w mrożne dni, świetna wentylacja, ogrzewanie, jazda także pewna i bezpieczna. Poprostu bajka. To jest moje najlepsze dotychczasowe auto co do zimowych tematów. Mam wersję ST Line X. Co do silnika ja jestem bardzo zadowolony. Naprawdę żwawy i taki dający frajdę z jazdy. Cóż ja bardzo polecam tego Forda szczególnie w tej wersji.
Jest dobrze, 150km w zupełności wystarczy nawet do dynamicznej jazdy.
Dział bardzo sprawnie
Wersja ST Line X jest trochę mniej komfortowa ale za to świetnie sprawdza się podczas dynamicznej jazdy
Zero zastrzeń, dużo miejsca, kanapa dzielona i przesuwana, spory bagażnik,
Baz zarzutów
Jest idealnie, nie mam problemów ze sterowaniem bo wszystko ważne ma osobne przyciski, menu działa bez zacinek i resetów
Rewelacja, klima, ogrzewanie, wentylacja auto poprostu bajka. Najlepsze auto na zimowy czas zero problemu!
Jest dużo przestrzeni i sporo schowków, dobrze zrobiona ładowarka na telefon, fotele z pełną regulacją i w mojej wersji z alcantarą o dziwo bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.
W pakiecie ST Line X są dodatkowo wyciszone szyby boczne i przednia i to razem daje naprawdę duży kompfort.
Ja uważam że w tym aucie średnie spalanie jakie mam za pełny okres ziomowy 7,3 litra - ok. 7000km i ok. 7,1 za okres wiosna-lato - ok. 16500km ... to jest bardzo dobry wynik. Dane z aplikacji ford pass
Moim zdaniem Kuga Mk3 ST Line X 150ps jest bardzo dobrym autem, świetnie wyposażonym i wartym swojej ceny. Skoro przyszły czasy że kompakty w lepszych wersjach kosztują ponad 150k złoty, a yaris cross 129k ... więc cena Kugi Mk3 ST Line X jest bardzo dobra.
Zero problemów - 23,5k km przebiegu
Zero problemów - 23,5k km przebiegu