Lista ocen Ford Maverick I (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suworow
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Tu mnie japońska technologia rozczarowała a może wykonanie hiszpanów: -po 100 tys chłodnica do wymiany po prosty się rozpadała w dłoniach -kiepska skrzynia biegów bardzo delikatna nie daje sobie rady z tak ciężkim autem -za delikatne zawieszenie przód szybko padają łączniki stabilizatora i cała reszta wystarczą nasze dziury nie trzeba ternu -silnik benzyna głośny i wydaje podejrzane odgłosy -czasami auto zaczyna sobie rdzewieć
~mat
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Auto daje znać wcześniej że coś ma sie rozsypać. nigdy nie stanąłem w trasie z powodu awarii. Najpoważniejsza usterka do tej pory to sprzęgiełka napędu przednego - po parunastu latach się skończyły, wieć wymieniłem na manuale.
~sebajab@yahoo.co.uk
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
nie było nigdy - mam przejechane 175000 km z książką serwisową - kupiłem go od kobiety Niemki - polecam (super stan , pełny serwis, jak nowy)
~gromiorz
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
niestety to ford a we fordach blacharka się sypie reperaturki przód progi rama się trzyma nie gnije tak szybko
~alekM
Terenowy 2.4 i 118KM 87kW
Brak poważnych usterek, no może problem ze skrzynią biegów. Jednak póki co nie zamierzam nic z tym robić
~Witek S
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Drażni mnie skrzynia i ten szum łożyska . Reszta bardzo dobrze Odpukać nie ma czym się martwić
~arekt@op.pl
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
napraw większych nie miałem poza regeneracją tylnych tulejek w całym zawieszniu bo często mi sie wybijają
~marjas
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Kupiłem go z małym przebiegiem i może dlatego jeszcze nic się nie dzieje chociaż robię min.90km/dz.
~Piotr
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Nigdy nie zawiódł, dobry do pracy i solidny w teren-pod warunkiem solidnych opon
~Winchester
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
W trasie jeszcze mnie nie zawiodło, co nie znaczy że się wogóle nie psuje.