Lista ocen Ford Maverick I (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suworow
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Nie jest to duży samochód i jeszcze wymyślony przez niskich ludzi ale jeśli masz mniej niż 185 cm i ważysz mniej niz 125 kg to będziesz zadowolony. W wersji 3 drzwiowej 4 osoby jadą bardzo wygodnie ,bardzo duzo miejsca z tyłu (kłopot tylko z wysiadaniem) Dla 5 osób dorosłych to już małe wyzwanie ale trudno.
~Suwak
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Za kierownicą nawet w korzuchu pełen luz. KIA, Forontera, Suzuki to ciasne więzienie. Sidziałem, próbowałem (moje gabaryty 180/80). Na tyle dwójka osób może robić coś więcej niż tylko siedzieć, trjóka tylko siedzieć i patrzeć.
~grzesmandi@interia.pl
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Kupując wersję 3 osobową, troszkę martwiłem się miejscem na tylnej kanapie, jednak nie jest żle...powiedziałbym, że jest bardzo dobrze, jedynym mankamentem jest wsiadanie na tylną część pojazdu, ale wszystko pozatym super!
~KSZ
Terenowy 2.4 i 118KM 87kW
Z przodu jest dużo miejsca, ale pasażerowie tez nie mogą narzekać, jedyny problem w stwarza wysiadanie z tylnych miejsc dla osób nie przyzwyczajonych (dotyczy to oczywiście tylko wersji 3-drzwiowej)
~Witek S
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Z przodu OK mam 180 cm wzrostu i nie narzekam ,trochę za krótkie siedzisko . Tych w wersji 3 drzwiowej nie rozpieszcza ale 4 osoby bez stresu sie mieszczą . 5 tez ale nie jet to limuzyna
~Winchester
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
W trasie naprawdę nieźle, zarówno z przodu jak i z tyłu. Pozornie w 2 drzwiówce z tyłu nie ma rewelacji, ale siedzi się wysoko także nogi pasażera są całkiem inaczej ułożone.
~sebajab@yahoo.co.uk
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
mam 3 drzwiowego Mavericka, więc do tyłu siada się przez przednie siedzenia-trochę kłopotliwe dla tęższych osób, siedzenia z przodu mogłyby się bardziej przesuwać so przodu
~marjas
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Wesja pięciodrzwiowa jest jak mały bus ale w swoją krótką też mogę mnóstwo załadować.Przestrzeń dla kierowcy o wiele większa niż w jeepach czy nawet w Patrolu i Pajero
~sura
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Rewelacja. Nawet w \"trzeciej klasie\" w bagażniku na dodatkowej ławce jest ok. 7 osób śmiało może podróżować. Dla wszystkich są pasy bezpieczeństwa.
~mat
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Dużo miejsca z tyłu jak na małe auto terenowe - rejestrowany na pięć osób i trzy osoby z tyłu mogą jechać.