Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (275)

~Mondeusz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mamy go już 11 lat. Wczesniej ojciec a od 5 lat ja. Troche już mi sie znudził. Ale jak słyszę lub czytam o problemach z nowymi samochodami to nie wiem na co bym miał go zamienić. Jeżdzi jak nowy, ciche zawieszenie i silnik, bez rdzy. Nigdy nie zawiódł. Totalnie bezstresowy. Pół roku temu skończyła się bateria w pilocie od centralnego zamka, więc go nie zamykam. Poprostu trzaskam drzwiami i idę do domu. A stawiam na otwartym parkingu pod...
~tomaszek355
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Byłem nastawiony pesymistycznie do forda opinie o nim zapożyczyłem przed kupnem z tego portalu i nie żałuję.Jestem z mojego mondziaka bardzo zadowolony i powiem tak można takie auto kupić za grosze i jezdzic długo jeśli się dba o wymianę oleju i pilnuje tego co trzeba jak to ktoś kiedyś powiedział ford gówno wort ale jezdzi się jak lord i to się sprawdza tylko w drugim punkcie jazda nim
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Generalizując samochód duży, przestronny i bardzo wygodny. Mankamenty to pękające zderzaki i rdzewiejące nadkola tylne. Niestety, ten typ tak ma reszta jest na przyzwoitym poziomie.
~mfala
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Swietne auto. Mam wersje GLX, czyli klima 2 poduchy i el. szyby z przodu. Silnik 1.8 troszke przy slaby dla tego samochodu przy wiekszych predkosciach. Swietnie sie prowadzi a bagaznik wrecz przepastny. Auto mimo przezytej 5 lat temu kolizji (dosc powaznie dostalo w bok) ma sie swietnie. Wymienilem drzwi na nowe, nie bawilem sie w szpachle. NIE MA KOROZJI A STOI TYLKO NA DWORZU I MA 14 LAT! Super zawieszonie ale buje przy ostrzejszych...
~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford ma coś w sobie.Długo się zastanawiałem przed kupnem bo wiecie dużo osób mówi - \"Ford g...o wort\" ,ale teraz wiem ,że to kompletna bzdura. Wsiadjąc do tego auta nie czuć takiego chłodu jakie bije od typowego niemca - opel czy vw. Tutaj łatwo i szybko możesz się odnaleść. Polecam osobom szukającym taniego kombiaka.
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
jestem kierowcą forda i lubie te auta bo są to zwyczajnie auta do jeżdżenia kompromis nie za drogi nie za tani nie psuje sie ciagle choc nie jest tez 100% bez awaryjny itd jednak sercem jestem z Alfą
4,1
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford Mondeo 2,0 16V (136KM) Kombi Ghia 1994 r. 230 000 km Bardzo udany samochód, nie wyróżniający się stylistycznie, ale bardzo przestronny i komfortowy, bogato wyposażony. Dobry samochód rodzinny zwłaszcza w wersji kombi. Jeżeli się o niego dba to potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną jazdą
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wygodne, dynamiczne, bardzo poręczne auto, dobrze zabezpieczone antykorozyjnie, do dziś sprawiające wrażenie nowoczesnego. Prowadzi sie świetnie, "przylega" do kierowcy jak druga skóra. Usterki są zwiazane głównie z wiekiem, a duze zuzycie paliwa - z mocą silnika. Coś za coś.
~altoot@tlen.pl
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
235Nm zapewnia elastyczność na niezłym poziomie, 80% momentu dostępne jest w okolicach 2000rpm, więc auto ciągnie już od dołu. Powyżej 3500rpm otwiera się druga przepustnica i auto dosłownie wgniata w fotel. Kultura pracy - wysoka, zadnych wibracji, podczas jazdy słychać tylko lekki pomruk, który po przekroczeniu 3500 zmienia się w rasowed brzmienie widlastej benzynowej jednostki... miodzio :) (Silnik)

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzys
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
taki misiu! niewinny a swoje za uszami ma (136 koni) Nie jeden dres w czarnym bmw sie zdziwil ze nie móg dogonic!!!
Ford Mondeo I Kombi