Lista ocen Ford Mondeo I (268) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 290 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tak jak juz pisałem wyzej, bałem sie TD bo jezdziłem tylko golfem TD i było jak w czołgu, głosno i dudniło wszytko, tutaj nie ma tego problemu, wiadomo przy wyzszych obrotach słychac ze to TD ale jadac na trasie 160km/h jest przyjemnie, przy 120 nie słychac wogole silnika tylko szum opon, zaleta jest takze bardzo cicha dmuchawa, w innych autach ( np w astrze ) jak miałem dmuchawe na 3 to nie dało sie normalnie rozmawiac, tu jest na 4 nawet i...
~zbyszek.gora@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wydaje mi się, że ten element mógłby być lepiej dopracowany, aczkolwiek nie mam specjalnie porównania. Jak już wspominałem, przy około 110 km/h zaczyna być słychać łożysko, dość głośne są zimowe opony. Przy 140 km/h ma się wrażenie, że na zewnątrz wieje silny wiatr. Cały czas jednak można normalnie rozmawiać. Komfort jazdy w żaden sposób nie cierpi.
~vvtec
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jedziesz ze stala predkoscia to jest dobrze delikatnie przyspieszasz tez ale jak go powyzej 3 tys obr sie wkreci albo mocno depnie to jest ryk;] fajny ryk taki rasowy jak by tam bylo 6 cyl a nie 4 mi sie podoba i uwazam ze silnik odglosy fajne wydaje. Co do uszczelnienia kabiny to mialbym zastrzezenia. Szum przy wiekszych predkosciach jest.
~bartasarte@interia.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Silnik pracuje cicho i miarowo, jednak jest to kombi i jesl nie zaciagniemy tylnej rolety bagaznikowej to powyzej 120km/h bedzie nam dokuczal szum dochodzacy z tylnych nadkol ktore sa praktycznie odsloniete. To samo tyczy sie jazdy po mokrej nawierzchni - juz od 60 km/h slyszymy wode i bloto bijaca po nadkolach - jednak mozna sie przyzwyczaic
~lechoo
Hatchback 2.0i 130KM 96kW
przodu piatka z tyłu słychać, szum wiatru iopon mogłoby być ciut lepiej, natomiast jazdy próbne odbywaliśmy mondeo diesel 2,0 i z tyłu nie polecam siadania na jazdach próbnych starajcie się siadać na tylnych siedzeniach one mówią dużo prawdy o autach. w mondeo diesel ciężko jest długo wytrzymac długo.to samoa w kia sportage.
~mibo
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mondeo bardzo dobrze wyciszone. Silnika nie słychać nawet przy dużych prędkościach- ma matę wygłuszająca od wewnątrz maski. Dodatkowo nie słychać szumów wiatrów do 160km./h/ później to już trzeba zgłaśniać radio ale to i tak jest super bo współczesne auta mają duże problemy z uszczelkami w drzwiach i ich szumami.
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Samochód mam sprowadzony z Niemiec i po roku używania jeszcze nic nie lata, oprócz szyb. Gdy sie je otworzy to trochę brzeczą i troche to przeszkadza. Silnika przy małych obrotach praktycznie nie słychać, ale przy 3000obr zaczyna sie robić głośno...
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dla Mnie za cichy lubie słyszeć co do mnie mówi auto (nawyk z alfy) ale myśle że jest to rozsądne ustawienie nie gwiżdze /syczy jak w maździe ani nie klekoce jak w Alfie coś pomiędzy (zaznaczam że tłumiki mam szczelne i ustawione wtryski)
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Samochód jest dobrze wyciszony. Jedyną rzeczą, która przeszkadza jeżdżąc po naszych dziurawych drogach jest hałas dochodzący z tylnej rolety bagażnika (choć nie jest on specjalnie uciążliwy) i lekkie trzaski dochodzące z deski rozdzielczej.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I
6,8
10,8
11,8
~muscato
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
zimne plastiki trzeszą, po dojsciu do temperatury pokojowej ok, ładny szum silnika do 3500, potem dla fanów, po założeniu belek pod bagażnik rowerowy > 110 szum powietrza, ale orginalne relingi nie generują żadnych nieporządanych dźwieków