Lista ocen Ford Mondeo I Sedan (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxyyzz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tego jest sporo. Zaczynając od spalonych lub niedziałających żarówek spowodowanych uszkodzeniem przewodów po takie rzeczy jak np. centralny zamek, który już nie działa. W samochodzie już z winy wieku zaczyna się powoli psuć co się da. Mi nie działa lub kiedyś zepsuło się: filtr kabinowy, kierunkowskaz, centralny zamek, szyberdach, silniczek wolnych obrotów (zimny gaśnie) idt. (jest tego sporo, najczęściej pierdoły ale jednak)
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
duperele ktore nie leczone prowadza do powazniejszej awari, jak dbasz i regularnie serwisujesz to ok bez problemu.. ale jak nie to lepiej idz sie powies z torbami moze nie pojdziesz bo czesci w miare tanie (chociaz i tak 3x tyle co VW- przyklad swiece Ford tylko na platynkach komplet 140 zl- czemu nie moze jezdzic na zwyklych? nikt nie wie)
~spellofbelator
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
korbka od tylnej szyby się urwała:) pęknięcie fotela kierowcy ale pospawane śmigało do końca. zderzaki mondeo zawsze czy 1 czy 2 i tak zawadzały i coś :( lekka rdza przy nadkolu koło wlewu paliwa ale bez przesady auto nigdy nie było garażowane stało przeważnie w nadmorskim mieście.
~2rafal@interia.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
przez dwa lata wymienilem sprzegło (800 zł z wymianą) , 3 razy łączniki stabilizatora (100 zł z wymianą), klocki hamulcowe i poduszke silnka. stukają troche popychacze hydrauliczne zaworów - bedzie trzeba wymeinic i tu szyuje sie spory koszt (16 szt x 50 zł) opppppssss
~Skati
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
czasem jakaś drobnostka się popsuje. im bogatsze wyposażenie tym więcej drobnych awarii. u mnie popsuł się przełącznik podnoszenia szyb. zrobiłem też termostat, końcówkę tłumnika, sprężynę tylnega amortyzatora. ale jak kupiłem to to już było uszkodzone.
~artur@ife.p.lodz.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
zawsze cos tam zostaje nie tak, co psuje idealny obraz. dla mnie przepalone zarowki w desce, polamane nawiewy, zacinajace sie przelaczniki do szyb to nieduzy problem, ale kogos moze wkurzac.
~r_ha@wp.pl
Sedan 2.0i 136KM 100kW
Połamane krateczki we wlotach powietrza, szyba drzwi kierowcy skrzypi okrutnie przy otw i zamyk-elektryczna. Troszeczkę rdzy na tylnich błotnikach - to chyba norma.
~Marek
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Deska rozdzielcza z marnych materiałów, odchodzi od słońca, wiele elementów plastikowych ułamuje się ( kratki wentylacyjne, pokrętła),
~volvo340@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
do tej pory spaliła sie mata grzewcza fotela kierowcy,pękł plastik trzymający szybę boczną od kierowcy
~rbiadala@wp.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
po prostu nic ,nie biorę pod uwagę żarówek czy innych drobiazgów , to auto ma 14 lat.
Ford Mondeo I Sedan