Lista ocen Ford Mondeo I Sedan (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxyyzz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
To jest jedno z zaskoczeń w tym pojeździe. Widocznośc jest niemal doskonała na wszystkie strony. Jeździłem wieloma innymi samochodami ale jednak w moim mondeo zawsze czułem, że widzę najwięcej.
~Jack
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mankamentem jest widoczność do tyłu przy parkowaniu. W wersji sedan nie widać w lusterkach końca samochodu. Ale w każdym sedanie będzie tak samo lub podobnie. W pozostałych kierunkach jest całkiem przyzwoicie.
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
swietna wszedzie oprocz do tylu, wysoka kanapa uniwmozliwia pelen wglad w sytuacje, ale nie jest zle, ja osobiscie nie korzystam z lusterka srodkowego.
~Maxim
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Widoczność dość dobra. Nie ma powodów do narzekań, choć zawsze może być lepiej. Posiadam Peugeota Partnera. Tam widzoczność jest doskonała....... =]
~http://forum.fordclubpolska.org/viewforum.php?f=10
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Tu nie ma sie do czego przyczepic . No ew. do tego ze mam wersje SEDAN i parkowanie tylem hmmm.. ale daje rade :]
~reggi
Sedan 1.8 i 16V 115KM 85kW
mam sedana . widoczność jest dobra. czasami muszę usiąść wyżej,żeby dobrzewidzieć przy manewrowaniu
~davvid
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Widać obrys auta z każdej strony. Parkowanie pomimo gabarytów nie sprawiało problemu.
~Karol P.
Sedan 1.8 i 16V 115KM 85kW
słaba widoczność przez tylną szybę, podobnie przez lusterka boczne.
~volvo340@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
lusterka maja średnia wielkość,wielkość szyb dość duża,słupki wąskie,nie jest żle
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I Sedan
11,7
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Widoczność także poprawna, jedyne co to przednie słupki trochę za szerokie.
Ford Mondeo I Sedan