Lista ocen Ford Mondeo II Hatchback (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Folek
Hatchback 2.5 i 24V 170KM 125kW
Widoczność na -5. Auto ma niską linie szyb, ale najlepiej widać do tyłu w kombi i sedanie. Hatchback nie daje takiego dobrego czucia już, no i niestety wnętrze z tyłu przez klapę jest niżesze niż w sedanie i kombi, wiem bo jestem wysoki i zauważyłem, że zawiasy tylnej klapy obniżają sufit. Z przodu przy ostrych szybkich zakrętach mogą przeszkadzać dość grube i daleko wysunięte do przodu słupki A.
~matias5grzywi
Hatchback 2.5 ST 200 205KM 151kW
dzieki fotela RECARO jazda jest bardzo przyjemna dla kierowcy i pasazera, zas z tylu jest juz nieco miejszy komfort ale jest to auta raczej z pazurkiem wiec nie oczekujmy za wiele. Nie ma problemu przy wyprzedzaniu nie trzeba sie bac ze auto sie nie zbierze
~Piterek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Widoczność do przodu i na boki jest bardzo dobra. Lusterka wsteczne również dają dobrą widoczność. Natomiast widoczność do tyłu jest mocno ograniczona przez wysoki tył oraz zagłówki. W czasie parkowania tyłem należy pomagać sobie bocznymi lusterkami.
~Skati
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
mondeo ma tendencję do zaparowanych szyb. a może mam do wymiany filtr przeciwpyłkowy? w każdym bądź razie w moim starym mondeo mk1 był ten sam problem. parkowanie jest bardzo łatwe z uwagi na nadwozie typu liftback.
~Kainti
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Widoczność przeciętna, lusterka boczne mogły by być większe, w tylnej szybie widoczność też co najwyżej OK. Wystarcza, ale szału nie ma. Podgrzewanie lusterek bardzo pomaga przy gorszej pogodzie.
~wojtek
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Do przodu i na boki ok, niewielkie lusterka boczne dają radę. Do tyłu kiepska widoczność (wysoka krawędź bagażnika). Niższe osoby powinny mieć regulację wysokości fotela.
~Dariusz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Duża przednia jak i tylna szyba ułatwia parkowanie, ale nie powiem czujnikami parkowania bym nie pogardził. Lusterka mogły by być większe.
~Michał
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
chodzi o hatchbacka, w sedanie powinno być jeszcze lepiej pod tym względem! Jedno z ostatnich aut, w których widoczność jest tak dobra!
~Joe
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Do przodu i na boki bardzo dobra. Nieznaczenie gorsza do tyłu, ale i tak jest w porządku bo powierzchnia tylnej klapy jest prawie w całości przeszklona.
~bolo1956
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
spoglądając w lewo.. słupek pomiędzy przednią szybą a szybą drzwi zasłania widok i trzeba uważać na nadjezdżające pojazdy,lub pieszych
Ford Mondeo II Hatchback