Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (205) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
To jest to za co kocham mojego Forda :) Jadąc nim czuje się, że przestrzeń w środku jest na prawdę duża. Bez porównania z większością aut z tego rocznika w tej cenie i podobnych gabarytach. Ja akurat odsuwam fotel na maksa, ale mimo tego nie ma tragedii dla osoby za mną. Gdzie np sporo niemieckich autek miażdży w tym momencie gościa na tylnej kanapie. W mojej wersji nadwozia po złożeniu tylnych siedzeń i zdjęciu półeczki otrzymujemy...
~iButla
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
W żadnym aucie (oprócz minivanów) nie spotkałem się z tak obszernym autem. Jadąc do Warszawy 600KM w 5 osób każdy miał miejsce dla siebie i nikomu nic nie uwierało oraz nie trzęsło (nawet pasażer za mną gdzie ja mam 1,95m), a nawet każdy jak wziął swój bagaż (walizki i torby) to było miejsce w bagażniku na organizer na narzędzia i gaśnice, a klapa bagażnika nie podniosła się nawet kawałek
~AdrianLubin
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rewelacja. Mimo moich 194 cm wygodnie siadam z przodu, mam miejsce nad głową. Z tyłu przy maksymalnie cofniętym przednim fotelu również wygodnie siadam. Bagażnik bardzo pokaźnych rozmiarów, regularny. Jedna rzecz w bagażniku na minus. Dzielone składane tylne oparcie, a kanapa już nie jest dzielona, więc kiedy chcemy przewieźć coś większych gabarytów i załóżmy jechać w trzy osoby to jest to niemożliwe.
~ST220
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
z tyłu świetnie, pomimo najbardziej odsunietych przednich foteli duzy chłop może spokojnie z tylu siedziec. z przodu tez jest dobrze, jednak fotel kierowcy powinien cofać się choć 5 cm wiecej niz oryginalnie to jest ustawione. osoby bardzo wysokie moga miec niekomfortowa sytuacje jezdzac z podgietymi nogami:P
~Al 22
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
W STku wsadzili fotele RECARO. chyba bardziej pomyśleli o pasażerach z tyłu niż o kierowcy. jestem wysoki - mam odsunięty do konca do tyłu fotel i jak dla mnie jest to minimum. sprzydałoby sie jeszcze kilka cm. natomiast mimo to że jestem max do tyłu z przednim fotelem - pasażerowie z tylu mogą wręcz tańczyc. ogólnie jest ok.
~misiek
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Mam hatchback i jest super. Wszystkie zalety kombi a nawet lepszy załadunek a wygląda (sybiekt) lepiej niż sedan. Wewnatrz dla mnie jest dużo miejsca a jestem wysoki, dla pasażerów z tyłu również super, Moje następne auto to prawdopodobnie A7. Mam czarna skórę - recaro dobrze trzyma pełna wygoda, auto tez czarne
~Pawel
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak pisałem jestem wysoki i czuję się w tym aucie znakomicie- podobnie zresztą jak w VW i Vectra. Auta mają podobną kubaturę. Cztery osoby mogą bardzo daleko podróżować w naprawdę komfortowych warunkach. Każdy ma wystarczająco dużo miejsca. W ogóle nie jestem zwolennikiem podróży w 5 osób w jakimkolwiek aucie z tego seg
~Marek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
tak jak wcześniej zauważyłem, mondeo razem z paskiem jest największe chyba w swojej klasie i to czuć w środku, mnóstwo przestrzeni dla każdego i z przodu i z tyłu, ogromny bagażnik, można się rozłożyć jak się chce, tylko z tyłu na środku jest średnio wygodnie ale nie siedziałem tam chyba jeszcze :P
~Martinez
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak dla kierowcy super, ustawienia fotela kierwcy w sześciu kierunkach plus odcinek lędźwiowy daje wygodną pozycję przed kierownicą. Pasażer z przodu ma również komfortowo. Przy dość wysokim kierwcy czyli 190 cm jak ja pasażerowie z tyłu mają powody do narzekania za mało miejsca na naogi.
~Zadowolony użytkownik Mondeo
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
moja małżonka kiedyś powiedziała "aż nieprzyzwoicie dużo miejsca" - poza konkurencją cenową w tej klasie - Peugeot 407 to bardzo ciasna klitka (zwłaszcza pasażer i tył a ja jeżdżę z małżonką i dwójką dzieci), Teściowie byli "przerażeni" wielkością bagażnika i dostępnością do niego (5D) - jeżdżą Corsą
Ford Mondeo III Hatchback