Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (203) - Widoczność

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
mega wygodny, mnóstwo miejsca, świetne fotele (mam półskórzane z podgrzewaniem i pełną elektryczną regulacją, jestem niski więc za mną pasażer ma dużo miejsca ale ogólnie z tyłu jest dużo miejsca z tym że pasażer na środku ma trochę gorzej bo jest to wybrzuszenie. ja widzę w nim wszystko super, ustawiam lusterka idealnie, mam dobre czucie samochodu więc czy parkowanie czy jazda po mieście nie sprawia mi problemu. mam samo ściemniające lusterko...
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jedyny zarzut jaki mam to to, że (jestem dość wysoki 1,93) i siedzenie kierowcy (dodam że musiałem je obniżyć ręcznie tyle ile się dało nie wiem czy to już maks obniżenia- uszkodzona zębatka od elektrycznego sterowania) jest trochę za wysoko. Dlaczego to przeszkadza? Żeby widzieć światła kiedy stoję pierwszy w kolejce muszę trochę sie ponaginać. Widoczność do góry jest co najwyżej średnia:) poza tym rewelacyjnie. Porównanie do Citroena C4...
~iButla
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
O ile widoczność do przodu i na boki jest bardzo dobra to do tyłu jest dosyć słabo. Przy cofaniu mała szyba z tyłu i tył podniesiony lekko do góry uniemożliwiają dobre ocenienie odległości, ale za to boczne lusterka są dosyć duże przez co można nadrobić ocenę odległości. Ciężko jeździ się z małą przyczepka, ponieważ ukrywa ona się w linii auta i czasami nie widać jej w żadnym lusterku, a dopiero po jakimś skręcie.
~lancer9mr@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Widocznosc do przodu dobra. Plus dla Forda za podgrzewana przednia szybe. To naprawde przydatny gadzet. Rewelacyjne lusterka-pozwalaja na precyzyjne manewry. Widocznosc do tylu kiepska, ale tak to jest w hatchbacku. Prosty i tani zestaw czujnikow cofania do samodzielnego montazu rozwiazal u mnie ten problem.
~Toperz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Do przodu i na boki ok, gorzej z tyłem - ciężko wyczuć gdzie kończy się auto - a czujników nie ma. I jeszcze jeden minus - lusterka - za małe i za wąskie, po pewnym czasie można się przyzwyczaić, ale na początku jest ciężko. Plus za ściemniające się wewnętrzne lusterko - fajny i przydatny bajer.
~marek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
moja wersja ma świetne wyposażenie. jednego dnia zrobiłem 1000km i uwierzcie mi nie byłem zmęczony. widoczność dobra we wszystkich kierunkach, samo ściemniające się lusterko - fajny gadżet nocą, trochę dużo zasłania słupek przedni ale to w większości samochodach.
~Grzesiu
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Do przodu bardzo dobra, na boki także. Do tyłu w wersji hatchback niej est zbyt dobrze ( chociaż w sedanie pewnie wcale nie jest lepiej). Trzeba się przyzwyczaić, że trudno wyczuć gdzie kończy się auto. Można przecież za niewielką cenę kupić czujniki cofania.
~Łukasz
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mam hatchbacka - do przodu idealnie, do tyłu trochę gorzej ale w końcu to prawie 5 metrowe auto - założyłem czujniki parkowania i już jest w porządku. Wg. mnie za małe lusterka - dokupiłem dodatkowo lustereczka do "martwego pola" i jest lepiej ale nie idealnie.
~aviator1
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Kwestia przyzwyczajenia, często trzeba stanąć kilometr od sygnalizacji żeby widzieć światła, do tyłu słabizna przez wysokiego ****la, ale są czujniki więc słupki, inne samochody nam nie straszne. Mogłoby być lepiej, ale da radę- kwestia wprawy.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jarekkkkk
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Duża przednia szyba, dosyć wąskie słupki- nie mam zastrzeżeń. Aczkolwiek kiedy zaczęła jeździć żona przydały się czujniki parkowania- położona szyba i trochę kufra z tyłu wymaga trochę praktyki w mieście- wolałem dać 70zł na czujniki niż 200 za zderzak ;)
Ford Mondeo III Hatchback