Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW 2001-2007 (8) - Karoseria

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seba
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Karoseria jest odporna na wgniecenia i wszelkie inne wady związane z użytkowaniem samochodu, jednak jej największą bolączką jest korozja, atakująca głównie progi i dolne części drzwi. Nie jest to już tak duży problem, jak przy pierwszej czy drugiej generacji Mondeo, ale aż do czwartej generacji rdza była jednym z poważniejszych kłopotów, związanych z użytkowaniem tego samochodu.
~karawela
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Mimo opinii, iż Mondeo rdzewieje, przyznaję wysoką ocenę. Problem ten zdecydowanie zmalał w egzemplarzach z końca produkcji. Kluczem do sukcesu kupienia niezardzewiałego samochodu to dokładna inspekcja nadkoli i rantów drzwi. Po zakupie samochodu dobra konserwacja profili zamkniętych i mamy spokój na lata.
~Wojtek
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Kiedyś ładna sylwetka, w miarę opiera się upływowi czasu. Niestety rdzewieje. Co prawda w moim egzemplarzu zaczęło się dopiero po 14 latach, ale dość szybko zaczęła postępować, pomimo garażowania.
~-
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Karoseria była w kiepskim stanie po dłuższym użytkowaniu potrafiła wychodzić rdza w wielu miejscach.
~Wiktor
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
W aucie które ja zakupiłem, na karoserii nie ma rdzy. Widoczna jest jedynie przy wydechu. Spód także zdrowy.
~Ja
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Nie rdzewieje , chyba że w stodole malowany ( po dzwonie ) .
~Marek
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
po naprawie rantów drzwi i progów rdza nie wychodzi całymi latami
~Michal
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Model poliftowy więc bez rudej.
Ford Mondeo III Hatchback