Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW 2001-2007 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seba
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Przyjęło się mówić, że za coś, co jest dobrej jakości, trzeba słono zapłacić. Otóż, Mondeo jest świetnym przykładem tego, że nie do końca jest to prawdą. Za naprawdę niską cenę (6-7 tys. zł) możemy mieć auto bardzo dobrej jakości, mało awaryjne i o nowoczesnym wyglądzie zewnętrznym.
~Michał-Mondeo
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Pomijając silnik który powinien jeszcze być sprawny z tym przebiegiem to ocena dobra. Komfort, jakość, widoczność i prowadzenie ratują renomę Forda. Zastanawiam sie własnie czy sprzedać auto z usterką czy wymienić silnik i cieszyć się jeszcze tym autem kilka lat.
~maks zf
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Za auto z końca 2002 roku w wersji Ghia niecałe 19 tys. Auto z takim wyposażeniem i gabarytami ciężko dostać za taka cene. Ale każdy ma swój gust ale zawsze można kupic \"paska\" w benzynie z 99r za tyle samo a o różnicy w wyposażeniu chyba nie musze mowić heh :P
~zygi
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
za niska cenę dostajecie wbrew pozorom całkiem praktyczne i wygodne auto w opinii ,,ford gu.. wort ,, to chyba tylko oszołomy tak mówią co nigdy takim autem nie jeździli , auto traci z ceny tak ze jak kupić to korzystać z niego do końca
~Grzesiu
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Gdy przymierzałem się do kupna miałem ok 35 tys zł. Zastanawiałem się nad Laguną, Passatem i właśnie Mondeo. Nie żałuję wyboru bo za taką cenę Passat miałby wtedy ok 10 lat a laguna jest jednak trochę mniejsza i zawieszenie jest w niej raczej miękkie.
~AdamSki
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Według mnie za tą cenę nie kupimy lepszego i bardziej wyposażonego auta. Oczywiście biorąc wielkość i wiek auta. Jedyną wadą jaką zauważyłem w porównaniu z poprzednimi autami to dość \"miękki\" lakier - łatwo o rysy czy odpryski od kamieni.
~mlody 27
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
auta sa niedroge ale cierzka znalesc zadbany ayto naprawde wygodne i pojemne a napewno wygodniejsze od przereklamowanego passata B5 (passata ma wujek to mialem poruwnanie bo nim jezdzilem)
~Rudy
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Boli spalanie w mieście. Jednak auto za tą cenę sprawuje się świetnie. Auto ani razu nie \"stanęło\", usterki były typowe i łatwe do naprawy chociaż części mogłyby być tańsze jak na model o takim stażu
~Michał
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Auto na pewno warte swojej ceny. Niedocenione przez wielu mówiących, że ford ...niewiele wart. To właśnie dzięki nim można go kupić za często mniej niż połowę ceny audi czy VW
~arpes
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Jakość tego auta jest rewelacyjna w stosunku do ceny samochodu,można się przyczepić o jakieś małe niedociągnięcia ale po co,nie ma sensu,wszystko jest w jak najlepszym porządku
Ford Mondeo III Hatchback