Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW 2002-2007 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misiek
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Dałem doskonale ale tylko co do ogrzewania, gdyż auto dobrze grzeje + podgrzewane fotele i co najważniejsze bardzo szybko łapie temperaturę w zimie nawet przy b niskich temp. szybko robi się ciepło, ważna podgrzew. przednia szyba. Przy chłodzeniu trochę nieprecyzyjny (subiekt.) climatronic, na duży plus przycisk szybkiego odparowywania przedniej szyby - działa jak cholera
~zimoch
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Autko ma podgrzewane fotele, przednią szybę - grzeje sie stosunkowo szybko. Klima działa bardzo dobrze , ale zauważyłem że fordy mają jakąś przypadłość z klimatyzacją. To mój drugi Ford co ma problem brzydkim zapachem przy włączonym nawiewie (bez klimy) gdy na zewnątrz jest ciepło - co roku odgrzyubianie się kłania
~JaPan
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Mam klimatronic, ale nie sprawdza się on najlepiej. tzn. chłodzi i grzeje ok, ale tryb automatyczny jakoś nie najlepiej działa - a to za bardzo dmucha, a to za gorąco. generalnie lepiej sterować ręcznie. W innych autach jakimi jeździłem jakoś to lepiej działało.
~ST220
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
trochę wkurzają mnie guziki od wentylacji / klimy. sa czytelne proste ale zeby zejsc z temperatury HI do LO musze klikac kilkanaście razy palcem guzik - na klimie nie jezdze nie uruchamiam opcji AUTO i to moze dlatego, poza tym 4+
~gofer
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Silnik bardzo szybko sie nagrzewa - zaskakująco szybko, bardzo wydajne ogrzewanie w tym siedzeń, klima działa ale o tym jeszcze nie napiszę bo nie sprawdziłem w miesiącach letnich.
~Al 22
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
System automatycznej klimatyzacji jak dla mnie działa bardzo dobrze. mam nadzieje ze sie nic nie zepsuje bo będzie bolesna naprawa.....
~Qba
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Super, podgrzewane szyby, lusterka i siedzenia. Klimatronik dziala szybko, wydajnie i trzyma ustalona temp.
~Hawk
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Minus za brak drugiej strefy klimatyzacji. Poza tym grzeje dobrze.
~DANY
SZYBKO I SKUTECZNIE ;]