Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toperz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Najgorsza była awaria alternatora w śroku zimy, po 20tej, 200 km od domu, brak wcześniej jakichkolwiek objawów, wracałem do domu, nagle opadły wskazówki od obrotomierza i prędkościomierza, myślę pewnie bezpiecznik, po 5 min. już stałem, nie mam ładowania,wszystko pozamykane, do domu daleko, luty, mróz. Z innych to rozpadła się wkładka zamkna od otwierania maski, innej metody otwarcia maski nie ma. W ASO za wymianę przynajmniej 800 zł i do...
~Czybyszew
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Każdy diesel ma dwa słabe i bolesne dla kieszeni punkty - wtryski(3000zł) i koło dwumasowe(3000zł). Niestety mondeo nie da nam o tym zapomnieć. Polecam kupić modele po lifcie najlepiej po 2004 roku gdyż posiadają lepsze wtryski i lepsza pompę wtryskową ( we wcześniejszych modelach łuszczyła się i rozwalała wtryski). Dobrze też od czasu do czasu wlać płyn do czyszczenia wtrysków - koszt 15zł a czasem może się opłacić.
~Maciej (pcek)
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
samochód kupiony z przebiegiem około 140000km, chyba wszystkie części oryginalne. po przejechaniu 60000km, musiałem wymienić sprężyny amortyzatorów z przodu. I to tyle:)
~Kubus 1385
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Miałem go tylko pół roku w tym czasie : napinacz od alternatora, rolki, rdza na wszystkich drzwiach od spodu, akumulator
~Wojcieszyn
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Przez 3 lata i 93 tys km nic poważnego się nie wydarzyło. Tankuje tylko BP ultimate Diesel.
~tm
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
wymiana rozrusznika ,termostatu, klocków tarcz ham. niema aut niepsujących sie
~peterzz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Brak usterek tylko lać paliwo serwisować i nie ma problemu-TYLKO JEŹDZIĆ
~zbankrutowany_uzytkownik_forda
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Wszystko co mogło się zepsuć to się zepsuło
~Piotrek
Auto posiadam 3 lata i takowych nie zanotowałem
~reklama
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
silnik ,silnik i jeszcze raz silnik
Ford Mondeo III Hatchback