Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (10) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toperz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Tutaj duży plus - kliamtyzacja automatyczna problem parujących szyb nie istnieje, a dodatkowo podgrzewana przednia szyba, chociaż tu uwaga, jak włączałem to bardzo obciążało mi akumulator, nie wiem może to kwestia ładowania, nie znam się, nieważne, koniec końców i tak nie używałem bo potrzebny był mi sprawny akumulator na nasze mrozy.
~Piotrek
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Posiadam auto z climatronikiem i nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. System szybkiego podgrzewania szyby jest kapitalnym rozwiązaniem, zwłaszcza jak wiezie się kumpli z imprezy:) Co do samej klimy nie mam żadnych zastrzeżeń, nawiew działa super.
~Czybyszew
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Układowi nawiewu i ogrzewania niczego nie brakuje. Przyjemy i prosty w obsłudze panel automatycznej regulacji nawiewu i temperatury. Bardzo fajna funkcja do walki z zaparowanymi szybami.
~Wojcieszyn
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Brak nawiewów na tylniej kanapie (w tej generacji aut chyba tylko skoda superb je ma). Nawiew na stopy mógłby bardziej na stopy a nie piszczele wiać.
~Paweł
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Poprawne choć na tylnej kanapie pasażerom jest zimno. Niektórym.
~tm
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
ogrzewanie i nawiew bardzo słaby,klima też nieradzi sobie za bardzo.
~Maciej (pcek)
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
przydałaby się klima dwustrefowa:)))
~reklama
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
ani klima ,ani ogrzewanie nie stwarzało problemów
~Kubus 1385
bardzo przeciętne