Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Kombi 3.0 i V6 24V 204KM 150kW
No tutaj niestety niezbyt dobrze z oczywistego względu - korozji. Zaczyna atakować i jeśli nie zrobi się z tym nic na samym początku potem się to już niestety nie opłaca. Po 5 latach na polskich drogach, zimach w klimatach alpejskich i polskiej świetnej soli samochód nadawał się już tylko na oddanie na części. Tutaj niestety bardzo naciągana przez szczerą sympatię do samochodu "3".
~Bartłomiej
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Tu się kończą zalety tego samochodu, zwłaszcza wersji sprzed liftingu. Mondeo MK III wręcz słyną z rdzewienia, nie inaczej jest u mnie - wymieniona już nakładka progu (była dziura), drobne wykwity pojawiają się na dole drzwi, zwłaszcza pod listwą, na nadkolach, generalnie nie jest tragicznie, ale dobrze też wcale.
~Marek
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Ogniska rdzy pod drzwiami, ogniska rdzy w okolicy rantu klapy bagażnika. Są tam co prawda dwie kratki odprowadzające wodę z dziwnie wyprofilowanego w kształt rynienki zderzaka, ale są one niewystarczające. Gdy samochód jest w bezruchu stoi tam wodai stąd z czasem również rdza.
~Radek T.
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Moje Mondeo zostało wyprodukowane w lutym 2007, więc nie temat rdzy ,mnie nie dotyczy. Jeśli sprzedawca mówi Wam, że Mondeo po drugim lifcie (2005) rdzewieje z innego powodu, niż niefachowa naprawa po wypadku, to nie warto z takim oszustem rozmawiać.
~mn
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
No tutaj szału nie ma wiadomo zależy jak ktoś użytkuje samochód i gdzie go trzyma tutaj gniją progi przynajmniej u mnie więc z karoseria mogli trochę lepiej wykonać ale nie jest najgorzej
~system931
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Największy mankament samochodu. Drzwi korodują od dołu, jedne musiałem wymienić bo korozja była od dołu, przy obramowaniu szyby oraz przy lusterku. Konieczne było lakierowanie drzwi do listwy.
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Rdza. To największy mankament. Progi w drzwiach. Reszta bez zarzutu. Jeśli auto jest garażowane i ograniczasz jazdę po Wieliczce, pocieszysz się dość długo jednym kompletem drzwi.
~Kazik
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Z racji wieku lakier posiada mankamenty. Jednak do odprysków na zderzakach mam zastrzeżenia. Auto czarne, podkład biały więc doskonale to widać.
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Duże zaskoczenie, ani grama rdzy. Podwozie i nadwozie suche. Gruba warstwa lakieru. Jeśli ktoś widzi rdzę to znaczy że element był robiony.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi
7,3
10,4
12,9
~zawad
Kombi 1.8 16V 130KM 96kW
o dziwo, mimo iz to ford nie mam żadnych zastrzerzen, nawet klasyka w mondeo, że klapa bagaznika czy dół drzwi, u mnie wszystko pięknie,
Ford Mondeo III Kombi