Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 16V 145KM 107kW 2001-2007 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Dlatego właśnie kupiłem ten samochód. Potrzebowałem auta w zasadzie dla rodziny 4+1 między innymi na co weekendowe letnie wyjazdy na działkę. Sprawdza się świetnie. Przodu nie będę komentował bo jest to zbędne, z tyłu zazwyczaj jadą trzy najważniejsze kobiety w moim życiu tj. matka, żona i córka w dużym foteliku, może kankana tam nie zatańczą, ale mają w miarę wygodnie, przeszkadza jedynie dość szeroki tunel środkowy. Ja jestem wysoki i mam...
~Łukasz Bytom
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
MNÓSTWO ! Bez problemu mieszczę żonę, dwójkę dzieci, średniego psa, wózek, dwie duże torby podróżne i jeszcze parę szpargałów. Wszyscy podróżują wygodnie. Naprawdę nie załadowałem jeszcze auta na maxa.
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Nigdy nie udało mi się go przepakować. Woził i rodzinę na wczasy, i psa do weterynarza (65 kg) i europalety z workami cementu. Z tyłu dzieciaki mogły by pograć w badmintona.
~damaslow
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Z przodu bardzo dużo miejsca na nogi i po bokach. Z tyłu sporo miejsca nawet na 5 osób. Dużo miejsca na nogi, foteliki dziecięce. Bardzo duży i szeroki bagażnik (kombi).
~Bolek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Nie ma się nad czym rozwodzić. Jak na tę klasę to kawał fury. Jak opuszczę sobie fotel do najniższego położenia to nad głową mam miejsca jak w vanie!
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
W bmw 5 było mniej miejsca, mam 190 cm wzrostu a z tyłku jeszcze kupa miejsca, to pierwsze auto w którym nie muszę przesuwać fotela jak z tyłu siada pasażer
~wosin-wr
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Tutaj ogromny plus za przestrzeń zarówno dla ludzi jak i bagażu!Pięć osób podróżuje dosyć wygodnie.Walizki też :)
~Aprilman
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Prawdziwe kombi dużo miejsca w kabinie i wielki bagażnik , nawet największym będzie wygodnie.
~Aprilman

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~slawek@pijemy.pl
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
karawan , mam kombi kiedys rower chialem przewiezc i po prostu go wrzucilem do bagaznika...
Ford Mondeo III Kombi