Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ya
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
To bardzo duży samochód. Można rzec, że wiatr hula w środku :) Dla kogoś, kto wcześniej jeździł autami klasy B lub kompaktami będzie to przesiadka jak do autobusu :) Dość powiedzieć, że ja jeździłem już vanem ale zdziwiłem się, że siedząc za kierownicą nie mogę sięgnąć po rzeczy leżące na tylnej kanapie - bo za daleko! Bagażnik WIELKI - jeden z największych w klasie. Po położeniu foteli mamy małą ciężarówkę. :) Przestrzeń to coś co naprawdę...
~Michał
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jednym słowem rewelacja.Bardzo pojemne auto.Nikomu w samochodzie nie brakuje miejsca.Jechałem nim jako pasażer z tyłu tylko raz i szczerze żałuję, że żona nie ma prawa jazdy.Bardzo wygodnie nawet dla osób o wysokim wzroście.Bagażnik jest przepastny.Idealny na wakacyjne wojaże i przeprowadzki.Po złożeniu tylnej kanapy otrzymuje niezłą ciężarówkę z płaską podłogą.Można śmiało w razie potrzeby się całkiem dobrze wyspać :)
~MigiM GM
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
TUUUUUtaj duży plus dla FORDZIKA miejsca dużo i zabranie połowy domu na wyjazd nie sprawia mi trudności no cóż dwóch łobuziaków plus moje kochanie, której ciągle czegoś brakuje :) Jazda nawet w piątkę nie jest męczarnią a o to chodzi...
~Binio biniob@hotmail.com
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Mam 188cm wzrostu i nie muszę odsuwać fotela do samego końca to o czymś świadczy. Z tyłu rewelacja, bardzo wygodna kanapa, ale najlepiej dla dwóch osób, po środku nie wygodne siedzisko.
~kamilcza14
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie pamiętam jaki samochód miałem taki wielki. Bagażnik jest bardzo wielki. Miejsca z tyłu jest tyle, że na upartego można jechać w 4 osoby. z przodu miejsca jest tyle samo .
~mpawluk@interia.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jak w samolocie, można się spokojnie wyciągnąć i nikt nikomu nie przeszkadza. Przestrzeń dla kierowcy jest spora i daje wiele możliwości manewru. Jako pasażer nie jechałem.
~bialy0503
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Prawie autobus.Przestrzeni mnóstwo.Z przodu i z tyłu.A bagażnik to ekstraklasa.Po złożeniu tylnych oparć ciężarówka.Ile ja już tym mebli przewiozłem.SUPER!!!
~KrzysSied
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
To główna zaleta. Po wysunięciu foteli przednich do tyłu na maxa z tyłu dosłownie luz (a mam 186cm). Z przodu to nie ma nawet co pisać (ogrom miejsca).
~Dlugi Lublin gg3183233
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
tu nie musze sie rozpisywac wszyscy wiedza ze mondeo ma najwieksza przestrzen w swojej klasie.po zlozeniu siedzen to po prostu ciezarowka.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~k1
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
bardzo duża ilość miejsca we wnętrzu, do tego bardzo duży bagażnik, po rozłożeniu siedzeń wręcz ogromna ilość miejsca na bagaż
Ford Mondeo III Kombi