Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bialy0503
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Widoczność ok.Jak to w kombi trochę gorzej z widocznością do tyłu.Ogrzewanie przedniej szyby coś pięknego,szczególnie gdy są mrozy.W innych autach trzeba trochę poczekać aż się nagrzeje wentylacja,bo szybki parują a gdy jest naprawdę zimno to ta para zamarza,a tu dwie minutki i szyby przejrzyste.Nie trzeba skrobać przedniej szyby.
~Ya
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Lusterka zewnętrzne mogłyby być ciut większe ale widoczność jest przyzwoita. Spore szyby - w tym duża szyba tylna - pozwala dużo widzieć. W sumie - bez zastrzeżeń.
~MigiM GM
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z tą opcją którą posiadam (przyciemniane szyby)brak czujników parkowania och same puknięcia tylnym, zderzakiem. Co do widoczności z przodu OK jak na tak wielgaśne autko.
~Marcin Wolsztyn
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z cofaniem jest lekki problem ale wprawa robi swoje na codzien jezdze busem kontenetem wiec nie mam problemu natomiast Żona juz tak sobie srednio radzi :) wiadomo jak to Żony hihi
~bazun
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Widoczność bardzo dobra , ale może się przyzwyczaiłem bo na początku przygody z mondeo kombi lekkie problemy z parkowaniem do tyłu (brak parktronika)
~cbkm@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Myślałem że będzie ciężko bo to chyba największe kombi w swojej klasie, ale widoczność na najwyższym poziomie znowu mnie to miło zaskoczyło
~Domicel2000
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Moim zdaniem fotele i ilość miejsca jest bardzo duża także widoczność jest bardzo dobra i lusterka po lifcie to juz bajka
~funkyboss
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Bez zarzutu, aczkolwiek samochód dosyć długi jak ktoś przesiada się z jakiegoś \"malucha\" to najpierw musi się trochę oswoić
~mpawluk@interia.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Trochę słabo jeśli chodzi o widoczność wsteczną. Lusterka boczne nieco za małe. Widoczność w przód bez zastrzeżeń.
~Daro
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jak dla mnie trochę za szerokie słupki a i b co utrudnia widoczność np. na rondach trzeba uważać
Ford Mondeo III Kombi