Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (227) - Widoczność

Na liście zabraknie 422 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Super auto
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Komfort? Sorry ale w moim komplecie wypoczynkowym nie jest tak wygodnie A tylnia kanapa to poezja Ale uwaga dotyczy to tylko oryginalnego rozmiaru kół czyli 205/55/16. Mam letnie ronal 18 (oryginalne z st220) na laczkach 225/45/18 oryginały miały profil 40. To na naszych polskich drogach podczas jazdy auto przypomina który ząb nas boli i że ból głowy po sobocie własnie nastał ( żartuje profil 45 to akurat idealny kompromis komfortu z wyglądem)...
~Król Julian
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
kocham parkować tyłem, hmmmm gdyby nie boczne lusterka nie dałbym rady wjechać w miejsce dla helikoptera, przynajmniej szyja się nie przekręci, bo obracanie do tyłu niema najmniejszego sensu. poza tym rewelacja, już podczas jazdy do przodu wszystko ładnie i dobrze widoczne, szkoda że autostrad mało, żeby widoki podziwiać , bo w mieście to raczej ciężko gdziekolwiek patrzeć
~Max
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
ehh..no jak na taki samochodzik to widoczność jest zajebista. Zwłaszcza jak się ma 195 cm wzrostu hehe. no to teraz poważnie... Widoczność do tyłu kiepska, ale przecież decydując się na zakup sedana trzeba się z tym liczyć. Brakuje czujników cofania. W nocy praktycznie parkuje się przez \"szybkę\" kierowcy.
~thomasbk@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Widoczność jest dobra. W modelach Mondeo po 2003r zamontowano nieco większe lusterka boczne co ułatwia manewry. Lusterko środkowe posiada sensor co powoduje, iż pod czas jazdy w nocy auta z tyłu nas nie rażą światłami. Poza tym w wyższych wersjach montowane są czujniki parkowania…
~JAREK.D@INTERIA.PL
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Niestety tu mozna sie przyczepic; szczególnie przy cofaniu bardzo zla widocznosc - tylne słupki ograniczaja widocznosc ; rowniez dla wysokich kierowcow(cofniety fotel) przy sprawdzaniu kąta martwego przy zmianie pasa widzimy slupek srodkowy
~scooter3@poczta.wp.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
widoczność ogólnie dobra lecz dosyć trudno wycenić odległość z przodu ze względu na długą maskę, a z tyłu ze względu na zakłamaną odległość w lusterku wstecznym. Wydaje się jakby samochód kończył się za tylnią szybą
~Erick
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Czasami lewy przedni słupek bywa zbyt uciążliwy. Tylna szyba raczej duża, umożliwia dobrą widoczność. Trzeba się przyzwyczaić do tylnej klapy bagażnika, bo z pozycji kierowcy nie widać absolutnie końca auta.
~badvit
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Jak w każdym samochodzie koniecznością jest poznanie bryły auta aby móc widzieć wszystko. Sedan, którym jeżdżę nie cechuje się złą widocznością ani z boków ani z tyłu, nie mówiąc już o przodzie.
~badvit
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Świetna widoczność z przodu, wielka szyba, podczas cofania utrudniona jest widoczność ale gdybym kupił ciężarówkę to pozostałyby mi lusterka. W mondeo mam komfort posiadania tylnej szyby.
~martinez
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Bardzo dobra widoczność - standardem jest tylko słupki przednie, ale to norma. No i w moim ośmiolatku przydałoby się już wymienić przednią szybę, bo jest mocno pokiereszowana przez kamyczki.
Ford Mondeo III Sedan