Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 2001-2007 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t100@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Tu znowu ford pokazal ze za rozsadna cene mozna!!!! Idzie jak po szynach, penie i bezpiecznie. Zdazalo mi sie przy 100-120 wykonywac bardzo gwaltowne ruchy kierownica zeby ominac "losia" i auto stabilne jak skala. Mam seryjne opny 16/205/55 i proponowal bym 215 bo w ciasnych zakretach gdzie zawieszenie ma jeszcze wielki zapas- oponki popiskuja dajac do zrozumienia ze szybciej sie nie da... szkoda.... bo ciasne serpentynki to prawdziwa...
~Erick
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Samochód prowadzi się niezwykle pewnie, bardzo sztywnie trzyma się drogi. Podczas jazdy odnosi się wrażenie że tym ponad półtoratonowym bydlakiem można robić ronda przy 80km/h, nie kłamię, pod tym względem jest absolutnie świetny. Co do zawieszenia nie mam żadnych zastrzeżeń, pracuje bardzo cicho, nie jest zbyt twarde ani zbyt miękkie. Przez rok wymieniłem tylko zużytą końcówkę drążka, cała reszta pozostaje w nienaruszonym stanie, a co kilka...
~zawi
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Trochę miękki. Porównując do A4 to chyba słabszy układ. Natomiast nie jest źle. Nierówności wybiera ok. Jak na razie na polskich drogach się nie wyrobiło. Auto przywiozłem z Niemiec, więc zawieszenie OK. Gdyby było bardziej dopracowane to dałbym 5, ale to taki drobny mankament. Porównując do A4 zawieszenie na pewno trwalsze i to jest duży plus - w A4 raz do roku trzeba było coś robić w zawieszeniu. Dlatego daję 4+.
~RAFAEL SZCZECIN
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
TU JUŻ JEST LEPIEJ - BARDZO WYGODNE AUTO MOŻNA PORÓWNAĆ SPOKOJNIE DO SKODY SUPERB KTÓRA JEST BARDZIEJ KOMFORTOWYM AUTEM NIŻ PASSAT B6 (TEST BYŁ PRZEPROWADZONY W GAZETACH MOTORYZACYJNYCH !!).
~gregory385@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
układ jezdny, precyzja prowadzenia typowo sportowo, wspomaganie pracuje cięzko- np w passacie na postoju mozna rozkołysac kierownice i sama skreci do oporu, choc to wcale nie lepiej
~coroner3@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
To największy plus tego auta, po prostu płynie...jestem drugim właścicielem, a dotychczasowy właściciel bardzo dbał o auto i jego zawieszenie: jak się dba to się ma...
~Adalbert
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Bez zastrzeżeń. Trzyma się drogi jak przyklejony. Jedyna wada to trochę głosna praca zawieszenia, no ale to wina naszych drog i za to punktu nie odejmuje.
~Slovac
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Inzynierowie Forda sa jednymi z najlepszych jesli chodzi o uklady jezdne. Zawieszenie jest sprezyste, auto swietnie trzyma sie drogi, calkiem dobry komfort
~Wojtek wujek_fido@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Rewelacyjny na dluga trase. Troche slychac prace zawieszenia przy jezdzie po miescie.
~martinez
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
swietny. praca ukladu bez zarzutu na kazdych nierownosciach.
Ford Mondeo III Sedan