Oceny Ford Mondeo III Sedan 2.0 145KM 107kW 2001-2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Sedan 2.0 145KM 107kW 2001-2007

~Kamilos01
Sedan 2.0 145KM 107kW
Moje Mondeo kupiłem w 2015 roku i niedługo potem założyłem w nim instalację LPG. Po około 20 tys. kilometrów trzeba było wykonać kompletny remont głowicy, co kosztowało mnie 3500zł. Raz pojawił się problem z klimatyzacją, okazało się że panel sterowania klimą (automatyczną) został zalany plakiem podczas czyszczenia wnętrza. Wymiana razem z nowym panelem kosztowała 100zł. Poza tym auto bezawaryjne. Przez 4 lata użytkowania wymieniałem tylko...
~matu33@wp.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
drogi i dośc przeciętny serwis, kiepska jakość samochodu, usterki małe i duże, lepsze było wszystko w Suzuki Baleno 1.8 i w Lanosie, zawiodłem sie na Fordzie. Jesli chodzi o przyśpieszenie diesel pracuje fajnie jak sie rozgrzeje, szybko wchodzi na obroty, choć czkawki dostaje po 4tysiacach obrotów, szkoda 130kM to nie mało ale czasami czegoś brakuje. Zawieszenie trochę klekocze - przejechałem 86000 km i niby na testach wychodzi ze wszystko oki...
3,2
~albertuss@interia.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
przyjemny samochód do jazdy . Dobrze trzyma się drogi , dynamiczny . Ale dramatyczny w utrzymaniu !!! ciągle coś w nim się psuje . Po Toyocie Avensis to prawdziwa porażka . Jest wręcz niebezpieczny !! Dosłownie 12 km po wyjechaniu po przeglądzie po 100.000 km silnik gaśnie przy wchodzeniu w zakręt . Według serwisu układ zapłonu ponoć padł . Nie znam się za bardzo na mechanice ale brzmi to zatrważająco . Poza tym klima już raz...
~Antonio
Sedan 2.0 145KM 107kW
Przy zakupie nie brałem takiego auta nawet pod uwagę. Jednak zdecydowało to , że autko było jak nowe. Po 3 latach użytkowania jestem niesamowicie zadowolony z tego auta. Polecam niezdecydowanym wersję benzynową 2.0 tu się naprawdę nic nie dzieje. Tylko jeździć.
2,5
~dani
Sedan 2.0 145KM 107kW
totalna porażka chwalony przez wielu samochód jest niewypałem...na dodatek kosmiczne ceny części...auto o wiele gorsze od Audi A6 C5-porównywanie ich w ogóle to nieporozumienie,nie kupie już nigdy tego auta!!!
~Ted / tadeos@op.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
Jeździłem wcześniej M III przez prawie 5lat z i nie miałem żadnych zastrzeżeń poza słabym silnikiem (110 KM). Mam nadzieję że Nowe Mondeo z 145 koniami sprawi mi jeszcze więcej satysfakcji tym bardziej że ma dużo lepsze wyposażenie , z Bi-ksenonami włącznie
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan 2.0 145KM 107kW
10,8
13,8
~Loock_krak
Sedan 2.0 145KM 107kW
Dużo podróżuję, zarówno służbowo, co i prywatnie, bo około 60 000 km rocznie i to różnymi autami. Audi A4, Fordem Scorpio, Audi A6,VW Golfem IV, Hondą CRV, Skodą i wiele innymi samochodami. Nie jest to A6 ale nie wiele mu brakuję Wygodny duży kombiak nie ma się, czego wstydzić komfortowy do podróżowania zarówno z rodziną na weekend jak i do codziennej pracy.
2,9
~adaamgarnier@wp.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
wymiana tarcz,końcówki drążka,alternatora,komputera,napinacza paska klin,zamka tylnej klapy,dwukrotnie zablokowana klimatyzacja,a na koniec korozja wszystkich dzrzwi i lejąca się do środka woda w samochodzie z 2003 i przebiegu 42000km, serwis beznadziejny, to za wiele ocena:poniżej bardzo żle
~kalmar00kalmar@gazeta.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
2,0tddi -max prędk. 212km/h, na prostej, 235 z góry,cudownie się trzyma zakrętów, bajka w stosunku do cecny., beznadziejne oświetlenie kabiny - z tyłu nic nie widać!!!!!!!!!!!!!!!, źle się zamyka bagażnik- trzeba trzaskać klapą nawet kika x, ale w sumie to super.
~Piotr
Sedan 2.0 145KM 107kW
PLUSY: Auto bardzo wygodne, fajnie się prezentuje, silnik moim zdaniem jest trochę ociężały lecz pewnie jest to związane dużą masą samochodu, siedzi się wygodnie, zawieszenie jest b. dobre, trzyma na zakrętach MINUSY: AWARYJNOŚĆ i jeszcze raz awaryjność, słabe wykończenie w środku - plastiki beznadziejne.
Ford Mondeo III Sedan