Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.5 170KM 125kW 2001-2007 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamilo9
Sedan 2.5 170KM 125kW
Auto bardzo wygodne, przyjemne w prowadzeniu i ładne dla oka. Mimo swoich jakimś tam wad, mondeo mk3 jest jednym z lepszych wariantów w swojej klasie. Najważniejsze aby to była benzyna, o dieslach to inna historia - popsuły wizerunek temu dobremu autu. Moim zdaniem mondeo wygrywa z vectrą c(ma lepsze silniki benzynowe, jest mniej awaryjne(elektronika np.), ładniejsze w środku i dużo tańsze. Z mondeo może konkurować za to mazda 6, ale tak samo...
~Mm
Sedan 2.5 170KM 125kW
Na samym początku byłem troszkę sceptyczny co do zakupu Mondeo, ale teraz się przekonałem, że ten właśnie samochód spełnia większość moich oczekiwań. Oczywiście nie jest samochodem idealnym, bo można się przyczepić do niektórych rzeczy, ale to są tylko szczegóły
~ryszard
Sedan 2.5 170KM 125kW
Mondeo II jest bezsprzecznie najlepszym wyborem w tej klasie samochodow. Mialem mozliwość porownywania z konkurencją i to tą najnowszą.Niezaprzeczalnym atutem jest to że nie kradną Forda!!!Rewelacyjne hamulce, zawieszenie,bezpieczeństwo.
~sti
Sedan 2.5 170KM 125kW
Jestem ogólnie bardzo zadowolony. Używam tego auta na długich trasach, w ciągu roku robię mało kilometrów. Komfort wysoki, pojemne wnętrze i ogromny bagażnik. A to wszystko za bardzo przystępną cenę. Boję się tylko awarii automatu.
~pol
Sedan 2.5 170KM 125kW
To że to auto ma silnik V6 i poj. 2500 cm daje się odczuć powyżej 170 km/h. Daje się nim pojechać z lekkiej górki nawet 238 km/h. Natomiast do 170 km/h ciężko nadążyć za dealerami w samochodzikach za 35.000 zł
~marekprdr
Sedan 2.5 170KM 125kW
Mogło by z tego 2,5 V6 być troche wiecej mocy(170 kM) i trochę mniej apetytu - średnia 9,8 do 10, 3 l/100 - dynamicznie w trasie 8,5 do 9 !!!
~Adrian
Sedan 2.5 170KM 125kW
Pod wzgledem wilekosci i wygody przewyzsza Opla Omege jezdzilem Oplem w wyposazeniu do szczescia brakuje tylko kurtyn powietrznych opcja
~MariuszPTB
Sedan 2.5 170KM 125kW
ideał to nie jest. Ale jak będzie się dbać to autko się grzecznie odwdzięczy. jako całokształt jestem b. zadowolony z kupna i polecam.
~darioswa@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 170KM 125kW
Auto i z zewnatrz i w srodku nieciekawe. Malo miejsca i slabe wykonczenie.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu