Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Sedan

RISSERS, 14 lat temu
Silnik 2.0 TDDi 115KM 85kW
Rok produkcji 2001
Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Co tu pisac plywa nawet po naszych \"pieknych\" polskich \"autostradach\"
Zawieszenie : łozysko ale to wina drog lub zmeczenia materialu
Powiem tak to moj pierwszy Ford i odrazu taki duzy i w wersji GHIA oprucz xenonow i fabrycznej navi mam wszystko np skora i wentylkowano podgrzewane forele, pelna elektryke itp Wszystko dziala jak powinno naprawde jestem zadowolony ja i moja zona jezdzi sie nam dobrze wygodnie i tanio co chyba jest najwazniejsze a opinie typu F... G... W... powiem tak ilu ludzi tyle gostow wybralem Mondziaka bo za takie pieniadze to niekupil bym nic godnego uwagi w tym roczniku i z tym wyposazeniem mam wielu znajomych i kazdy inna marke chwali i inna gani a wszystko i tak zalezy od tego jaki egzemplaz sie trafi i jak sie go uzytkuje ps znam ludzi ktorzy maja Bentleya Continentala GT i jada go strasznie to to fura z bardzo wysokiej polki. Wiec moja rada dbajcie o swoje auta zamiast katowac je do granic wytrzymalosci a potem pisac opinie ze jest do dupy itp tu zacytuje mojego dziadka \"jak dbasz to tak masz\" i to jest naprawde swieta racja.
Troszke glosny ale na zimno potem w normie mam porownanie bo sluzbowo jezdze TOYOTAMI i jak depniesz to strasznie grzmia wiec niema co nazekac naprawde da sie wytrzymac a pozatym to nie bezyna
Niema sie czego czepiac tylko nieraz biegi ciezej wchodza ale spotkalem sie z tym i w Oplu, VW i Seacie ale japnczyki maja lepsza porownuje z Toyota
Jezeli chodzi o zawieszenie to naprawde bajka zestrojenie super naprawde trzyma sie drogi nawet przy duzych predkosciach jezeli takie uda sie rozwinac na polskich drogach dla mnie naprawde bomba a mam porownanie z innymi markami
Tu niebede orginalny wszystko dobrze nawet bardzo dobrze ale te male lusterka moze chodzilo o nadanie sportowego charakteru ale mozna sie przyzwyczaic
To wlasnie dlatego wybralem ten samochod ale po tygodniu jazdy zaczol mnie denerwowac wlacznik swiatel awaryjnych troche daleko na desce ale narazie uzywalem go tylko aby podziekowac innym kierowca
No niewiem jak inni uzytkownicy ale wentylacja jest naprawde dobra juz niebede pisal o innych markach ale sa takie ktore mogly by sie troche nauczyc od Forda
Powiem tak w tym przedziale i klasowym i cenowym chyba nie ma konkorenta wiem co mowie bo mam 190cm wzrostu i waze 115kg :-)
Powiem tak jezdzilem roznymi autami i wiadomo diesel to nigdy nie bedzie benzyna i zawsze bedzie glosniejszy wiec niem co tu pisac tak czy srak bo kazdy nawet najnowszy diesel jak go pokrecisz wyzej to zagra oj zagra wiec trzeba sie ztym liczyc jezeli chcesz tanio jezdzic i nie na gazie pozdrawiam
I to jest to naprawde ekonomiczny ale bez przesady ze pali ponizej 4l bo tak to nawet Toyota Ya... nie pali wiem z autopsji ale srednio 6,8 do 7,6 to naprawde dobry wynik ja nawet jezdzac tylko po miescie to na zbiorniku okolo 800km walne wiec polecam to auto
Moim zdaniem to za te pieniadze niedostaniemy auta z takim wyposazeniem, osiagami i ukladem jezdnym co moge wiecej powiedziec przepraszam napisac polecam ale uwazajcie na egzemplaze flotowe bo sa zakatowane i potem trzeba w takie auto sporo inwestowac zanim bedzie mozna sie nic cieszyc i to dotyczy nie tylko Forda ale takze inny marek pozdrawiam
Mysle ze jezeli ktos jest do jakiejs marki zrazony to nawet ciasno dzialajace klamki bedu dlaniego wadu lub usterka narazie niczego co niebylo by zwiazane z eksploatacja nie stwierdzam wiec tylko tankowac i jechac

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDDi 115KM 85kW [l/100km]

6,6