Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
OK ;)Jak na razie żadnych poważnych usterek i przy odpowiedniej konserwacji nie powinno być poważnych usterek, ale to dopiero można stwierdzić po kilku latach. Oczywiście zaleca się lać do fordów lepsze paliwo. Ponadto, jak w każdymi dieslu lepiej nie kręcić go na wysokie obroty przy zimnym silniku.
~Marcin
~kamilek30
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
zrobiłem ok 30 tys km: - nie wiem czy to usterką można nazwać - po prostu w każdym aucie kiedyś to padnie, u mnie alternator to był, po wyjęciu okazał się iz oryginalny wiec kolejne 8 lat spokoju z tym :) - nic wiecej nie było w nim robione, leje paliwo z shela i staram dbać się o silnik :)
~G63
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
60.000 km i 3000 zł na wymiany. Alternator, pompa paliwa, zamki wariują, pęknięty przewód klimatyzacji, koło pasowe, łożyska przód, termostat oleju. Obecnie komputer nie pokazuje błędów. Kilka drobnych usterek których nikt nie potrafi zdiagnozować.
~RISSERS
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Mysle ze jezeli ktos jest do jakiejs marki zrazony to nawet ciasno dzialajace klamki bedu dlaniego wadu lub usterka narazie niczego co niebylo by zwiazane z eksploatacja nie stwierdzam wiec tylko tankowac i jechac
~Arcisz
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z poważnych usterek chociaż nie można ich tak nazwać to pęknięty przewód intercoolera oraz zatarte łożysko w przednim kole. Tutaj musiałem wymienić i łożysko i całą piastę. Poza tym bezawaryjny.
~tol@alurehab.com.pl
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
pechowa sztuka wymieniłem - zawieszenie tył,amortyzatoryx4, tarcze x4, sprezyny przód,altrnator, rozrusznik, drzwi prawe x2, i wsszystko to oczymnawet niepamietam
~daat
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
awaria pompy wtryskowej Boscha(koszt naprawy ok. 3 000 PLN), kompresora do klimatyzacji (koszt naprawy 1200 PLN), koło dwumasowe
~robert
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
wiele zalet ale wad wcale nie mniej!! nie polecam . za dużo kasy w niego wpakowałem żeby chwalić.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
7,3
~jacar2001
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Brak poważnych usterek. Trochę niepoważnych, korozja w dziwnych miejscach.
Ford Mondeo III Sedan