Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW 2003-2007 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Super auto
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Auto kupiłem z przebiegiem 242 tyś km od pierwszego właściciela który powiedział mi że nic niewymienial A bez awaryjność jego przekonała go do kupna mk4 i tak też zrobił A tego wystawił na sprzedał jako 9 latek za 16,900zł. A za 16.000 ożeniłem się z tym auto i jak widać ta miłość jest mi Wiera i w ten sposób kocha mnie 4 osoby czyli moja żona , dwójka dzieci i mondeo no może i pies jak chce na dwór
~granaux
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
wyciekający płyn spryskiwaczy naprawiony na gwarancji , poza tym bez zatrzeżeń. W poprzednim Mondeo też nic się nie psuło. Poprzednio był Focus- też zero usterek. Zadaje to kłam twierdzeniu, że ford g.... wort.
~wiktorro25
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Zdecydowałem się skrócić okres między wymianą oleju z 20 tyś do 15 tyś, gdyż większość przebiegu robię w mieście i tak mi zalecił mechanik.
~Simon
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
no trochę drobiazgów było - radio, łożysko, wyciek z rozrządu, guma w zawieszeniu, prowadnica fotela, itp
~Andrzej W
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Poluźnia się mocowanie rury wydechowej (stukanie w podłogę przy jeżdzie z minimalną prędkością).
~badger
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Wyciek płynu do spryskiwaczy, wymienione liczniki bo od środka pojawiły się zabrudzenia.
~Minio
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
centralny zamek raz w drzwiach pasazera sam naprawilem a jestem laik.Zarowki.
~fotoprv@vp.pl
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
raz wymieniana uszczelka w oknie bocznym
~Tnalag
na razie 10tys. przejechane i no problem

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
miałem nie wyregulowany zamek w drzwiach
Ford Mondeo III Sedan