Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW 2003-2007 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Super auto
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
To jest klasa sama w sobie tak jak stare powiedzenie mówi "bania spanie licheń" po prostu poezja jak ktoś chce komara uciąć podczas jazdy A zona prowadZi polecam tył, po prostu nie będziecie chcieli wyjść. Uważałem że passat to bardzo wygodne auto z tyłu ale dopiero mondeo ma tą wygodę. Miejsca domu w każdym kierunku ( autem jeździ codziennie 5 osób do pracy na odcinku 100, Wodzisław-Czechowice)
~granaux
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
dla pasżerów bez uwag- pełny komfort. Mam pełną elektryczną regulację fotela kierowcy i wydaje się (opinie potwierdzone na forum użytkowników i poprzednie doświadczenie z Mondeo bez tego bajeru), że zakres regulacji jest nieco mniejszy. Mam 186 cm wzrostu i wydaje się, że mogłoby być nieco więcej miejsca na nogi.
~wiktorro25
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Z przodu jest wystarczająco miejsca, natomiast z tyłu jest go na tyle, by podróż nie stała się męcząca aż tak bardzo.Bagażnik jest spory, aczkolwiek mogli rozwiązać problem jego nieregularnego kształtu.
~Minio
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Wygodne fotele standartowe mozna na nich jechac 1000 km w 5 osob i nie boli tylek np w passacie twarde po 100 km nie wiadomo juz jak siedziec.
~wojtek
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
nawet wysoki i tegi kierowca nie ma najmniejszych problemów
~Tomek
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
z przodu bez uwag, z tył super - najwięcej miejsca w swojej klasie
~fotoprv@vp.pl
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
rewelacja, z tył najwięcej miejsca w swojej klasie
~boxter007@op.pl
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
miejsca bardzo dużo. z tyłu jeszcze więcej
~Simon
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
bardzo dużo miejsca z tył i dużo z przodu
~Michal
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Duzo miejsca zarowno z przodu jak i z tylu.
Ford Mondeo III Sedan