Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Ford Mondeo

Najnowsze oceny Ford Mondeo

~grafmarr
Kombi 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Ford Mondeo IV
Samochód po 3 latach użytkowania nadal się podoba i daje dużą przyjemność z jazdy. Jestem bardzo zadowolony.
~Milano
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Ford Mondeo III
Szukałem auta bardzo szybkiego ale przy okazji nie tak chodliwego wśród złodziei jak Mercedes i mniej rzucającego się w oczy od BMW. O ile z tym pierwszym nie ma problemu, o tyle juz po zakupie okazało się, że mało który mężczyzna na ulicy nieogląda się za tym samochodem. No cóż nic nie jest doskonałe:)
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Ford Mondeo IV
Zanim kupiłem Mondeo Silver X 2,0 dokładnie przestudiowałem prasę motoryzacyjną i niniejszy portal szukając opinii innych kierowców i mam jeden generalny wniosek: nie można wystawić całkowicie obiektywnej oceny swojego samochodu, gdyż na jej wyrobienie ma wpływ zbyt wiele czynników co czyni ją zawsze subiektywną. Przeglądając opinie zauważyłe, że piszący (o wszystkich markach nie tylko o Fordzie) dzielą się na dwie główne grupy: ludzi totalnie...
~Łukasz
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Ford Mondeo IV
komfortowy samochód rodzinny który jeździ lepiej niż większość \"sportowych\", a przy tym pali niewiele i wygląda świetnie, wyposażenie zadowoli najwybredniejszych
~MondeoDriver180kkm
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ford Mondeo IV
Auto użytkuję intensywnie, głównie w tasach. Roczny przebieg siega 80 kkm. Jestem jedynym użytkownikiem auta - jednosobowa firma. Przez ostatnie 7 lat użytkowałem niemal wszystkie auta segmentu.
~robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Ford Mondeo IV
wygodny,pojemny-bagażnik zmieści 3 trupy! ,dobrze wyposażony,ładny ale przede wszystkim cichy-naprawdę cichutko w nim a jeżdżę nim po autostradach dość często w okolicy 200km/h
~Sikor
Kombi 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Ford Mondeo V
Auto poprostu poprawne, duzy plus to komfort, cisza w środku, przy 140km/h mówimy szeptem do pasażerów z tyłu. Minusy to materiały we wnętrzu - błyszczący plastik, który jest porysowany po 3 mc, silnik tez polecam większy niż ten co mam, ale pytanie ile chcesz wydać, Ja zapłaciłem 84 tys na nowe auto w ASO w Olsztynie, więc wiem że dużo nie mogę wymagać.
~Rafał
Kombi 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Ford Mondeo V
Samochód stworzony do jazdy po trasie. Cichy, dość szybki i komfortowy. Niezwykle dużo frajdy na krętych drogach po za miejskich. W mieście to duży samochód a wiec z miejscem do parkowania mogą być kłopoty...
~Tomek
Kombi 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Ford Mondeo V
Wygląda na to że Ford zrobił postęp z nowym Mondeo, nie jest to klasa premium w wykończeniu bo nie znajdzesz tam szczotkowanego aluminium ale cała reszta tzn tworzywa, design, elektronika są naprawdę dobre. tego właśnie można oczekiwac od samochodu tej klasy
~Marian
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Ford Mondeo IV
Jestem bardzo zadowolony z auta. Jest potężne, zapewnia bardzo wysoki komfort podróżowania, daje dużo radości z prowadzenia, potrafi przewieść sporo ładunku! Silnik jest rewelacyjny, jestem fanem wolnossących motorów benzynowych ze względu na ich bezproblemową obsługę, ale po przejechaniu kilku tyś kilometrów moim ecoboost\'em nie wyobrażam sobie posiadania auta bez turbo. Silnik ma nie samowite osiągi jak na swoją pojemność i masę auta!
Ford Mondeo