Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback (181) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MondeoDriver180kkm
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Klasa sama w sobie. Nie ma bardziej przestronnego auta w klasie. Zachwycamy się superbem, ale to tramwaj albo jak kto wolii łódź podwodna. Długa I wąska. Miejsca na nogi dla pasażerów w Superbie dużo, to fakt ale nikt nie pisze jak wąsko na kanapie tylnej jest I jak blisko kierowca I pasażer siedzą koło siebie. Mondeo ma może ciut mniej miejsca na nogi z tyłu ale jest szeroki I czuć przestrzeń. Z tyłu na kanapie 2 foteliki Recaro Monza dla...
~Misiorex
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
O tu jest naprawde bosko. Nie jestem małych rozmiarów dltego na ten aspekt zwróciłem szczególna uwagę. Muszę powiedzieć konkurencja została daleko w tyle. Nie bedę wymieniał innych marek które testowałem zanim kupiłem Mondzia by nie robić im złej reklamy. Jednak w fordzie jest miejsca naprawde dużo i dlatego jest wygodny na krótkie i długie trasy zarówno dla kierocy jak i pasażerów.
~WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto jest bardzo duze w środku. Ja mam tylko jedno ale.Chodzi mi o pozycje za kierownicą.Ja lubie jak siedzi sie dosyc nisko i mogę poczuć sie w aucie bardziej schowany niz wystawiony. W Mondeo nie mogę się tak poczuć ponieważ najniższa pozycja nie daje mi pełnego komfortu - jestem i tak za wysoko. Ale jak powiedziałem jest to limuzyna a nie jakaś sportowizna.
~Fordziarz
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Kierowca i pasażer to miejsca bardzo komfortowe z racji sporej szerokości auta fotele wygodne choć twarde i w wersji titanium głębokie trzymania mogą być nie wygodne dla grubszych pasażerów. Zaś z tyłu ogromna przestrzeń pasażerska jak dla mnie rewelacja! Nie wspominam o bagażniku gdzie można schować dwa wózki dziecięce!
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto wygodne, ogromna przestrzen wewnatrz. Mogloby byc z przodu odrobine wiecej miejsca dla osoby bardzo wysokiej - 200 cm. Poza tym miejsca az w nadmiarze, zazwyczaj w 3 osoby bagaznik ciezko nam zapelnic tak, aby cos w nim nie latalo, podcza gdy w poprzednim aucie pakowanie bylo misterna ukladanka majaca na celu wszystko zmiescic.
~PiotrJ
Hatchback 1.6 Duratec 110KM 81kW
Po prostu STODOŁA !! I z przodu i z tyłu. Zwłaszcza bagażnik. Przykład: 3 osobowa rodzina, tygodniowy wyjazd na narty z własnym (zabranym) wiktem, złożone 1/3 oparcie tylnej kanapy, kompletny sprzęt narciarski i teraz najlepsze.... nie musiałem montować trumny !! Osoba z tyłu miała komfortowe warunki :)) Czego chcieć więcej :))
~Pablo
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Tutaj wszystko OK. Miejsca dla 4 osób bardzo dużo. Wkurza brak regulacji wysokości siedzenia pasażera. Ot przód - tył, i oparcie. Materiały we wnętrzu poniżej wszelkiej krytyki. Stare Audi 80 jest w środku o wiele przyjemniejsze. Na szczególną pochwałę zasługuje masa plastikowego chromu - wieje najtańszym bazarem.
~Wiktor
Hatchback 1.6 Duratec 120KM 88kW
Miejsca jest mnóstwo, spokojnie można wybrać się na dłuższe wakacje w 4 osoby bez obawy o brak miejsca w bagażniku, czy brak miejsca w środku podczas podróży. Za sprawą podnoszonej klapy bagażnika wraz z szybą otwór załadunkowy jest ogromny i przewieźć w tym samochodzie można naprawdę dużo.
~Michał
Hatchback 2.2 TDCi 175KM 129kW
Jest dobrze. Choć mówimy o samochodzie z segmentu D. Z zewnątrz wydaje się olbrzymi, ale w środku obudowa tandetnymi plastkiami (w samochodzie, który jak był nowy kosztował grubo ponad 100 tysięcy!) powoduje, że tego miejsca aż tak super dużo nie ma. Nie można jednak za bardzo wybrzydzać.
~Art
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
No tu jest rewelacja. Mondeo MK4 jest wielkim autem i to widać też w środku. Bardzo dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Bagażnik również pojemny i ustawny. W hatchbacku plusem jest wielkość otworu bagażnika - można przewieźć wielkogabarytowe przedmioty (po złożeniu tylnych oparć foteli rower demontażu kół).
Ford Mondeo IV Hatchback