Lista ocen Ford Mondeo IV (18)

~Misiek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Piękna sylwetka, przestronne wnętrze, duży bagażnik, poprawne wykończenie (przemilczmy schowek). Godna pochwały ergonomia i wykończenie kończą się niestety na linii tylnych siedzeń - bagażnik do poprawy. Dobrze się prowadzi, ma umiarkowany apetyt, nie męczy w długich trasach.
~NightFlyer
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto oceniam jako doskonale. Jest DUZE, jest SZYBKIE, pali MALO, NIE PSUJE SIE, daje ogromna przestrzen i KOMFORT.
~morek
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
niezły wózek znakomite zawieszenie i słaby silnik 130 koni na ponad 1,5 tony inni się z tym uporali, brak skrzyni typu DSG wykończenie i jakość materiałów zwłaszcza w topowych wersjach pozostawia jeszcze do życzenia
~Borsuk
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto jest naprawdę fajne.Posiada swoje wady i zalety jak wszystkie na rynku.
~Sebastian
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto kupiłem w Niemczech z przebiegiem 140 tys km. Przejechałem przez 3 lata 110 tys i jetem bardzo zadowolony. Główna zaleta to prowadzenie i przestronność. Inne praktyczne auto do długich tras i wypadów wakacyjnych.
~Misiorex
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Narazie wszystko na 5 bo auto zaskakuje swoim wyglądem, osiągami oraz kosztami eksploatacji. Jak na standardy to dość bogate wyposażenie.
~Waldek K.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Przesiadłem się z mazdy 6/2,0 D/2004 rok. Wrażenie jakby przesiąść się z baru mlecznego do niezłej restauracji. fakt że to wersja GHIA. Dynamika nieco gorsza niż w maździe ale reszta przynajmniej porównywalna a w większości przypadków lepsza.
~Adam
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Jak na zwykły hydrauliczny automat bez uwag. Po 270 kkm zero problemów. (Skrzynia biegów)
3,2
~psotkabar
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
jest o.k,kolo 2000 obrotöw cos zaczyna sie dziac.Jak dla mnie 130 koni do jazdy i wyprzedzania spokojnie wystarczaja. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV
7,4
9,4
10,5
~Arttonus
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Wszystko jest w porządku. Duży schowek w podłokietniku i w drzwiach, natomiast schowek w konsoli jest trochę za mały i na okulary też. (Ergonomia)